Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Popularność sesji w plenerze

Popularność sesji w plenerze
Plenerowa sesja ślubna każdej Parze Młodej dostarcza wiele radości i jest przepełniona miłością. Najważniejsze, aby zdecydować się na usługi dobrego fotografa, który utrwali na zdjęciach najpiękniejsze chwile w Waszym życiu. Na takiego który podejdzie indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami.

W mieście słynącym z produkcji śmigłowców WSK PZL Świdnik, produkującej m.in. śmigłowce PZL W-3 Sokół, Anakonda oraz SW-4, a w przeszłości także Mi-1 oraz motocykli WSK nie można się nudzić. Zdjęcia na tle zabytkowych śmigłowców, w ich wnętrzach, w locie będą niezapomnianą pamiątką Waszej sesji ślubnej. Każdy mieszkaniec Świdnika i okolic nie może zapomnieć o tak unikalnym miejscu.


Tematy bardziej industrialne

Idealnym miejscem na industrialną sesję plenerową będzie zespół starego dworca kolejowego Świdnik, nazywany potocznie „stara stacja". Pochodzi z lat 1905-1914, obecnie jest nieczynny i zaadaptowany na mieszkanie. W skład zespołu wchodzi dworzec i dom zawiadowcy, zbudowane z czerwonej szamotowej cegły. Polecamy drewnianą willą "Bożenna", z 1910 roku. Położoną przy ul. Wojska Polskiego 36 oraz drewnianą willę "Grażyna", z lat 1915-1917 umiejscowiona przy ul. Kruczkowskiego 40.


Bohaterowie z kreskówki

Centralnym punktem miasta jest plac Konstytucji 3 Maja, potocznie nazwany placem Bolka i Lolka, z uwagi na fakt, iż znajduje się na nim rzeźba dwóch żołnierzy. Bolek i Lolek będą świetnym tłem Waszych fotografii, zarówno jak cały piękny Plac. Pary Młode lubiące przyrodę mogą zorganizować sesję w świdnickim parku, przy zabytkowym dworku lub przy fontannie. Plener nie musi być też wyszukany i oryginalny. Zdjęcia można zrobić także na ulicy, przed domem, na jakimś dużym placu, czy na dworcu kolejowym. Panuje tutaj całkowita dowolność, wszystko zależy od Waszych upodobań i fotografa.

Autor: Dagmara Sporysz

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top