Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Pomysły na plener ślubny

Pomysły na plener ślubny
Profesjonalny fotograf to taki, który wybiera najlepsze możliwe ujęcia wśród wszystkich opcji wokół miejsca, gdzie odbywa się ślub i wesele. Oczywiście wykonywane są także zdjęcia z samej uroczystości, ale to temat na inną okazję.

Podczas sesji zdjęciowej młoda para powinna wyzbyć się wszelkiego stresu. Tylko podczas zupełnego luzu zdjęcia wyjdą bardziej naturalnie, przez co zyskają na swojej niepowtarzalności. Trzeba być po prostu rozluźnionym i szczęśliwym. Przecież na te zdjęcia młodzi wraz ze swoimi rodzinami będą patrzeć przez następne lata. Warto, by wspomnienia były jak najbardziej piękne.


Mniejsze zainteresowanie studiem

Coraz mniej par wybiera zdjęcia ślubne w studiu. Większość woli pozować wśród przyrody, zabytków, pięknych widoków, które będą zapamiętane przez następne lata. I tutaj właśnie wychodzi profesjonalizm fotografa. Jego zadaniem jest w najlepszy z możliwych sposobów przenieść uczucia młodych ludzi na zdjęcia – miłość, szczęście, radość i poczucie, że teraz rozpoczyna się wspaniały rozdział w ich życiu. Uroku dodadzą na pewno ciekawe widoki. A o takie w Helu nie trudno.


Sesja ślubna na plaży

Jedną z największych atrakcji naturalnych na półwyspie helskim są plaże Helu. Zachęcamy młode pary do wykonania właśnie na plaży kilku ślubnych zdjęć. Ponadto nad Zatoką Pucką biegnie promenada spacerowa oddzielona od plaży betonowym murkiem. Nieco dalej znajduje się dość duży osłonięty falochronem port rybacki z kolorowymi stateczkami oraz port jachtowy, gdzie również młodzi mogą pozować do zdjęć.


Kaszubskie zabytki

Oryginalne zdjęcia z ciekawym tłem wyjdą zapewne w skansenie broni morskiej. Zdjęcia z takimi eksponatami w tle jak armata, torpeda, wyrzutnia czy miny morskie będą na długo zapamiętane. Piękne tło dla fotografii ślubnych stanowić będą także zabytkowe chaty kaszubskie - niskie, jednokondygnacyjne budynki o konstrukcji szkieletowej, zbudowane na planie prostokąta. Warto również wstąpić do starej karczmy, wybudowanej w XVIII w. Dziś jest to jeden z najcenniejszych zabytków miasteczka. Innym, cennym pomnikiem przeszłości jest kościół św. Piotra, przekształcony w Muzeum Rybołówstwa.


Rezerwat i nie tylko

Miłośników przyrody zapraszamy do odwiedzenia florystycznego rezerwatu Helskie Wydmy, a także Półwyspu Helskiego Natura. Na miejscu można pozować do zdjęć w lesie, a także na pięknych, piaszczystych plażach. Pobyt w tym miejscu to nie tylko okazja do znakomitych zdjęć ślubnych, ale także udanego wypoczynku na tym ekologicznie czystym terenie. W Helu jest wiele pięknych miejsc, gdzie można pozować do ślubnych zdjęć. Życzymy zatem udanego wyboru i niezapomnianej sesji ślubnej!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top