Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Pomysłowa sesja zdjęciowa w Grudziądzu

Pomysłowa sesja zdjęciowa w Grudziądzu
W obecnych czasach pary młode i fotografowie prześcigają się w pomysłach na coraz ciekawsze plenerowe sesje zdjęciowe. Nie każdemu wystarczą klasyczne, romantyczne zdjęcia wykonane na ławce w parku. Coraz częściej plenery realizowane są w nietypowych miejscach.

Gdzie w takim razie najlepiej przeprowadzić swoją plenerową sesję zdjęciową? To zależy od Waszych oczekiwań, dobry fotograf wykona bowiem ciekawe ujęcia w dowolnie wybranym przez Was miejscu. Możecie dodać swoim ślubnym fotografiom trochę osobistego akcentu za tło obierając ważne dla Was miejsce, z którym wiążą się miłe wspomnienia. Może Wasze zaręczyny odbyły się w romantycznej scenerii lub znacie przytulną knajpkę w której często siadywaliście podczas Waszych pierwszych spotkań? Nic nie stoi na przeszkodzie abyście zabrali tam Waszego ślubnego fotografa. Innym pomysłem na ślubny plener jest wykorzystanie swoich pasji i zamiłowań. Narzeczeni pasjonujący się motoryzacją na swojej sesji mogą kierować samochodem terenowym, kładem bądź motorem. A miłośnicy konnych przejażdżek swoją sesję zaplanować mogą w siodle.


Grudziądz doskonały miejscem dla młodych par

Jeśli swój ślub zawieracie w Grudziądzu, i w jego okolicach planujecie przeprowadzić sesję zdjęciową, z pewnością nie będziecie mieć problemu z wyszukaniem miejsca najbardziej Wam odpowiadającego. Zastanówcie się jakie zdjęcia najbardziej przypadają Wam do gustu i gdzie będziecie czuli się najlepiej. Za motyw swoich ślubnych zdjęć możecie obrać wodę i udać się na plażę miejską w Rudniku. Jest to idealne miejsce zarówno dla romantycznych zdjęć na plaży przy świetle zachodzącego słońca jak i tych bardziej szalonych. Zaplanujecie ciekawy scenariusz swojej sesji. Możecie bawić się budując zamki z piasku, czy nawet wejść do wody! Fotografie wykonane w wodzie są coraz bardziej popularne wśród par młodych. Woda pięknie komponuje się z suknią ślubną, a fotograf posiadający odpowiednie umiejętności z pewnością wykona wiele zaskakujących ujęć. Podczas sesji możecie wykorzystać pomost lub wsiąść do łodzi czy kajaku.


Różnorodne tła do zdjęć ślubnych

Za tło fotografii ślubnej idealnie posłuży także architektura. Wziąć pod uwagę możecie mury miejskie, zabytkową wieżę ciśnień, spichlerze w Grudziądzu, ruiny zamku w Radzyniu Chełmińskim czy też Pałac Sióstr Pasterek w Jabłonowie. Jeśli marzą się Wam szalone, nietuzinkowe zdjęcia poszukać możecie nietypowych miejsc. Z pewnością takie zdjęcia można wykonać w miasteczku westernowym. Innym pomysłem możecie być przeprowadzenie sesji w parku linowym. W zdjęcia ciekawie wkomponują się także tory kolejowe. Fotograf może wykorzystać linearność szyn, by stworzyć naprawdę interesujący kadr. W fotografii ślubnej dobrze sprawdzają się także mosty. Niezależnie czy będzie to mała urocza kładka, czy stalowy most na Wiśle.


Każde miejsce może się doskonale nadać

Dobre, ciekawe ślubne zdjęcia wykonać można dosłownie wszędzie. Może to być parking pod supermarketem, dach budynku, opuszczona fabryka, stara piwnica czy plac zabaw. Liczy się tylko Wasza fantazja i pomysłowość. Jeśli wybierzecie dobrego fotografa, a w zaplanowanie swojej sesji włożycie trochę serca z pewnością otrzymacie album zdjęciowy pełny fantastycznych fotografii.

Autor: Aleksandra Zawadzka

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top