Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Piękne zdjęcia pary młodej

Piękne zdjęcia pary młodej
Za kilka lat po jedynej takiej w życiu uroczystości nie zostanie nic. Nawet wspomnienia mogą się zacierać. Aby i one nie wygasły, warto wtedy sięgnąć po zdjęcia ślubne, które jak się później okazuje, są najpiękniejszą pamiątką z tamtych lat.

Dlatego w tym wypadku nie warto ograniczać wydatków na wynajęcie profesjonalnego fotografa. Przecież te zdjęcia oglądać będą Wasze dzieci, wnuki. Wtedy to ujrzą piękno, jakie towarzyszyło w Was w tych dniach. Tylko profesjonalny fotograf zadba o to, aby Wasze uczucia odpowiednio zostały przelane na obraz


Praca fotografa ślubnego

Fotografia ślubna w plenerze to specyficzny rodzaj sesji zdjęciowej. Młodzi nie siedzą spięci w studiu, lecz okazują swoją miłość całemu otoczeniu. Wiele par zadaje sobie pytanie, jakie jest najlepsze miejsce na taką sesję. Otóż osobom trudno peszącym się i otwartym na świat, zapewne nie przeszkodzą tłumy przechodniów patrzących na wykonywane zdjęcia. Zatem dla takich par polecamy takie miejsca jak ciekawe ulice, parki, dworce kolejowe, place zabaw. Natomiast osoby wstydliwe powinny udać się do jakiegoś odludnego zakątka, by tam w spokoju pozować do ślubnych zdjęć.


Rzeszowskie plenery idealne na fotosesję

Młodej parze pragnącej, aby zdjęcia plenerowe były oryginalne, doradzamy pójście do Podziemnej Trasy Turystycznej, która znajduję się na terenie rzeszowskiego Rynku. Trasa kryje w sobie liczne atrakcje i tajemnice. Można w niej spotkać relikty średniowiecznych murów, ślady pożarów, nadgryzione „zębem czasu” pozostałości żelaznych krat i zawiasów, ukryte przejścia. Atrakcyjności piwnic dopełnia ekspozycja historyczno-edukacyjna, na którą składają się m.in. repliki zbroi rycerskich, broni białej i palnej, wystawa ceramiki użytkowej i ceramicznych zabawek, obrazująca, z jakich naczyń i przedmiotów codziennego użytku korzystali dawni mieszkańcy Rzeszowa. Zatem zdjęcia w tym miejscu będą zapamiętane na bardzo długo.


Historyczne zakątki

Idąc tropem historii, zachęcamy do odwiedzenia takich miejsc jak Zamek Rzeszowski, Letni Pałac Lubomirskich, Synagogę Nowomiejską i Staromiejską czy też Muzeum Etnograficzne. Bardzo ciekawie prezentuje się Aleja Pod Kasztanami. Jest to piękna uliczka posiadająca cechy stylu barokowego, w bezpośrednim sąsiedztwie zamku. Zdjęcia można wykonać również na ulicy, a jedną z piękniejszych w Rzeszowie jest Ulica 3 maja „Paniaga”. Aby jednocześnie wypocząć, warto udać się na pobliskie jezioro czy do lasu i tam w ciszy i spokoju móc pozować do ślubnych zdjęć. Życzymy udanej sesji ślubnej. Mamy nadzieję, że nasze artykuły będą dla Państwa pomocne w podejmowaniu ostatecznych decyzji.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top