Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Oczekiwania narzeczonych rosną z roku na rok

Oczekiwania narzeczonych rosną z roku na rok
Określenie „wesele z bajki” zmienia się mniej więcej co dekadę, a spowodowane jest to transformacjami, jakie zachodzą na rynku ślubnym. Nowe technologie, nowe trendy muzyczne i kulinarne, a do tego coraz bardziej ekstrawagancka moda ślubna i obiekty weselne z pełnym wachlarzem usług, o jakim nawet nie śniło się królom.

Wszystko zależy od koncepcji i motywu przewodniego samego wesela, od tego wszystko się zaczyna i z tym wszystko się wiąże. Jeśli motywem przewodnim będzie Spa, to i menu powinno charakteryzować się lekkością i świeżością, w takim przypadku doskonale sprawdzi się kuchnia śródziemnomorska z nutą potraw wegetariańskich. Tego typu zestawy weselne już nikogo nie dziwią, bo coraz częściej goszczą na stołach biesiadników w dobrych hotelach i restauracjach. Kucharze wykorzystując własne umiejętności i kulinarną technikę przygotują popisowe dania weselne, które są najwyższej jakości o oryginalnym smaku, z zachowaniem najnowszych trendów. Takie usługi oczywiście dostępne są w dobrych hotelach, dobrych, czyli minimum 4*.
 

Menu weselne ma znaczenie

To menu zaraz po sali weselnej jest jednym z najczęściej komentowanych elementów wesela, dlatego warto poświęcić mu więcej uwagi. Nadal ważne jest, aby jedzenia było dużo i aby było ono smaczne. Młodzi nadal decydują się więc na sprawdzone, polskie, tradycyjne potrawy, ale już z odrobiną ekstrawagancji i nowoczesności. Komponując menu należy też wziąć pod uwagę, to że grupa wiekowa na weselu jest dosyć szeroka i  oprócz znajomych Młodych, są też wujkowie, ciocie i dziadkowie i to właśnie starsze osoby mogą nie przepadać za kuchnią współczesną. Pomimo wszystko warto szukać nowych smaków, którymi zaskoczymy naszych biesiadników.
 

Nastawienie się na konkretny styl

Motyw przewodni powinien mieć swoje odzwierciedlenie również w wystroju sali i w samym wyglądzie państwa młodych. W wielu obiektach możliwości organizatorskie są ogromne i nie stanowi żadnego problemu bądź to zmniejszenie bardzo dużych sal weselnych bądź powiększenie ich na pożytek dużych wesel. Ruchome ścianki działowe, przenośne systemy dekoracyjne w szybki sposób tworzą różnorodne wnętrza na indywidualne potrzeby młodych. Bardzo lubiane są wszelkie motywy wodne, czyli wszelkiego rodzaju fontanny, ścianki wodne czy akwaria z tropikalnymi rybami.
 

Projektowanie odzieży ślubnej

Coraz większą popularnością cieszą się również usługi projektantów odzieży weselnej, bo młodzi chcą zakupić strój wyjątkowy, oryginalny i unikatowy, a nie taki, który jest podyktowany ogólnymi trendami w danym sezonie. Panie decydują się na nowatorskie kroje, kolory i dodatki, także te na głowę i panowie także mają coraz więcej do powiedzenia w tym temacie.
 

Atrakcje dodatkowe

Wszyscy uwielbiamy zabawne i romantyczne akcenty, które pojawiają się na weselach, dlatego i o tego typu dodatkach nie zapominają organizatorzy przyjęć weselnych. Czasami mogą to być wspólne seanse filmowe prezentujące obie rodziny państwa młodych, a innym razem pokaz fajerwerków czy puszczanie lampionów. Co jeszcze? Hotele znanej sieci dają możliwość skorzystania z rejsów tak zwaną Q-łódką w Gdańsku i Krakowie, a do tego jeszcze proponują podróż poślubną w cenie wesela i kolację w I rocznicę ślubu w prezencie od sieci. Jak widać, rynek weselny bardzo się zmienia i wciąż zaskakuje swoimi możliwościami, dlatego coraz więcej obiektów hotelowych promuje się właśnie pod kątem perfekcyjnego przygotowywania przyjęć weselnych - w stylu nowoczesnym.

 

Poleca portal hoteli i sal weselnych
Artykuł został przygotowany przez portal www.salenawesela.pl specjalizujący się w promocji hoteli i sal weselnych.

 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top