Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Najcenniejszy prezent ślubny

Najcenniejszy prezent ślubny
Fotografia ślubna pozwala uchwycić ten wspaniały moment, kiedy dwoje zakochanych w sobie osób darzy się wielką miłością. Ta chwila nie może odejść w zapomnienie. Dobry fotograf ślubny może to zrealizować.

Dlatego tak wiele par decyduje się na zdjęcia ślubne w plenerze. Niepowtarzalne widoki, piękne miejsce i niespotykane scenerie na długo zostaną w Waszej pamięci. Zatrudniony przez Was fotograf powinien postarać się, aby tworzone przez niego obrazy pokazywały jak bardzo jesteście szczęśliwą, pełną marzeń i planów parą.. Te zdjęcia muszą gwarantować, że po kilku latach, kiedy do nich wrócicie, wspomnienia odżyją na nowo.


Fachowiec poszukiwany

Plener ślubny to przede wszystkim pomysłowość młodej pary. Jednak fachowiec, który zapisze na zawsze to piękno chwili, powinien doradzić i pomóc w trudnym wyborze tego najpiękniejszego miejsca. Miejsc może być kilka, wszystko zależy od przyszłych małżonków. Najważniejsze, aby tło zdjęć przedstawiało chociaż po części Wasze zainteresowania i pasje życiowe.


Reda - punkt widokowy

Zdjęcia ślubne w Redzie można zrobić na tle jedynego zabytku tego miasta, mianowicie kościoła pw. Wniebowzięcia NMP, wybudowanego w stylu neogotyckim w 1903 roku. Jeśli młodzi pragną, aby zdjęcia przybrały historycznego wymiaru, warto wybrać się na dworzec kolejowy z 1875 roku, spichlerza i domu mieszkalnego czy budynków mieszkalnych przy ul. Ogrodowej, które liczą już ponad 200 lat. Można udać się również do zespołu dworsko-parkowego przy ul. Gajowej i Parkowej, który składa się z dworu i parku z pierwszej połowy XIX wieku. Atrakcją turystyczną miasta jest punkt widokowy o wysokości ok. 70 m n.p.m. z widokiem na Zatokę Pucką i Mierzeję Helską. Zdjęcia w tym miejscu na pewno wyjdą bardzo okazale i będzie do czego wracać po kilkunastu latach.


Turystyczne szlaki

Do fotografii ślubnych młodzi mogą pozować również na jednym dwóch z pieszych szlaków turystycznych. Szlak Krawędzią Kępy Puckiej liczy 33 km, natomiast Szlak Zagórskiej Strugi 56 km. Robiąc zdjęcia w tym miejscu należy liczyć się ze wzrokiem innych przechodniów. Ale fotografie wykonywane na szlaku to okazja do wyciszenia i odpoczynku. Zachęcamy do takiej formy sesji ślubnej, która na pewno będzie niezapomniana. Ale ostateczna decyzja należy do Was. Życzymy udanego wyboru i wspaniałej sesji ślubnej!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top