Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Miejsca doskonałe do realizacji sesji ślubnej

Miejsca doskonałe do realizacji sesji ślubnej
Warto pamiętać, że fotografia to nie tylko odpowiednie światło, studio i drogi aparat. Dla profesjonalisty w tej dziedzinie najważniejsi powinni być ludzie i ich emocje. Jego doświadczenie jest także bardzo ważne.

Te emocje powinny być w możliwie najpiękniejszy sposób uwidocznione na fotografiach ślubnych, do których będą wracać w kolejnych latach wspólnego życia. Fotograf właśnie powinien starać się uchwycić tę ulotną chwilę na początku nowego życia z tą jedyną i ukochaną osobą. Przed zatrudnieniem fotografa warto zapoznać się z jego dokonaniami i doświadczeniem.


W innym dniu będzie lepiej

Są jednak kwestie, o które młodzi muszą zadbać sami. Nie pomoże nawet najlepszy fotograf. Mianowicie chodzi o pozbycie się stresu podczas pozowania do zdjęć. Nie jest to łatwe, a jeśli zdjęcia robione są w dniu ślubu – wręcz niemożliwe. Dlatego warto zorganizować taką sesję po całym zamieszaniu związanym z zaślubinami. Wtedy będzie można skupić się na tu i teraz.


Atrakcje Kwidzynia

W Kwidzynie młodzi wspólnie z fotografem mogą udać się do Zamku Kapituły Pomezańskiej. Jest to bardzo ciekawy, wielki zespół obronny złożony z zamku i potężnej katedry. Całości dopełnia ufortyfikowane przedzamcze. Obecnie można tu oglądać zbiory muzeum i podziwiać wnętrze katedry. Sporą atrakcją turystyczną miasta jest czterokondygnacyjny spichlerz z użytkowym poddaszem przy ul. Magazynowej. Zabytek ten ma konstrukcję szkieletową i wykonany został z czerwonej cegły w technice tzw. muru pruskiego.


Szlak spacerowy pod murami

Zdjęcia ślubne może wykonać również na tle pozostałości murów miejskich z XIV wieku. Obecnie pozostały tylko południowe i zachodnie fragmenty. Pod murami znajduje się niewielki szlak spacerowy. Również tam młodzi mogą pokusić się o pozowanie do jedynych i niepowtarzalnych zdjęć w swoim życiu. Będzie to też dobra okazja do odpoczynku, wyciszenia i oddalenia się choć na moment od otaczającego świata.


Przyroda zawsze piękna!

Odpocząć i wyciszyć się, a przy okazji pozować do pięknych zdjęć pośród przyrody, będzie można w jednym z parków. W parku przy ul. Spacerowej znajduje się wiele rzadkich okazów drzew i krzewów, między innymi dąb szypułkowy, cis, wiąz i miłorząb. Fotografie ślubne są pamiątką na całe życie. Pamiętając o tym warto już wcześniej zaplanować z fotografem odpowiednie miejsca i kilka terminów w razie złej pogody. Liczymy, że przykłady w tym artykule będą dla Państwa pomocne i po przemyśleniu podejmiecie na pewno dobrą decyzję.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top