Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Jedyne w swoim rodzaju zdjęcia ślubne

Jedyne w swoim rodzaju zdjęcia ślubne
Istnieją różne tezy dotyczące kwestii zorganizowania wspaniałego wesela. Niezależnie od wyboru jednej z nich, pewna rzecz pozostaje bezsporna. Mianowicie jeśli chodzi o zatrudnienie fotografa w celu zrobienia pięknych zdjęć ślubnych.

I wtedy właśnie zaczynają się pytania: jakie cechy powinien posiadać taki fotograf, czy ingerować w jego zdanie, czy też pozwolić mu samodzielnie decydować o miejscu i czasie sesji zdjęciowej. Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.


Kiedy sesja ślubna?

Wybór odpowiedniego fotografa zależy głównie od temperamentu młodej pary, od pewnych przekonań, a także zainteresowań. Można, a nawet trzeba ingerować w pomysły danego fachowca co do lokalizacji sesji zdjęciowej. Czy ma być wykonana rano czy wieczorem, czy w dzień słoneczny czy pochmurny, czy w studio, a może w plenerze? Bardzo dużo par decyduje się jednak na plener. Tak robią również pary zamierzające związać się węzłem sakramentalnym w Gdyni. Powód? Tutaj wspaniałych miejsc do sesji ślubnej po prostu nie brakuje!


Sesja na łonie natury

Miłośnikom przyrody polecamy wycieczkę do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Na terenie parku znajdują się również dwa rezerwaty przyrody, a także kilkanaście pomników przyrody. Zapewne zdjęcia ślubne na tle wspaniałych obiektów przyrodniczych nagromadzonych w tym parku będą jeszcze piękniejsze. Natomiast parze spoglądającej z sentymentem w karty historii radzimy, aby wybrała się do Gdyńskiej Torpedowni. Ruiny torpedowni, czyli powstałego w czasie II wojny światowej niemieckiego ośrodku badawczego, są jedną z najbardziej inspirujących atrakcji w Gdyni. Zdjęcia zrobione właśnie tam będą odwołaniem do historii, a zarazem nabiorą bardzo oryginalnego i wyjątkowego wymiaru.


Wspaniałe nadmorskie plenery

Korzystając z uroków morskich młoda para powinna wybrać się na przystań tramwaju wodnego i tam, na tramwaju wodnym, wykonać sesję ślubną. Na pewno droga, jaką podąża tramwaj, a więc miejsca między Gdynią, Helem i Jastarnią, będą wspaniałym tłem w ślubnej fotografii. Również zachęcamy do odwiedzenia trzeciego największego portu morskiego w Polsce, a także wycieczkę na Bulwar Nadmorski, który jest jednym z najpopularniejszych miejsc dla spacerowiczów w Trójmieście. W Gdyni miejsc do wykonania fotografii ślubnej jest bardzo wiele. Na pewno wybierzecie Państwo takie miejsce, które będzie odpowiednikiem Waszych zainteresowań i marzeń, a fotograf dołoży wszelkich starań, by zdjęcia odzwierciedlały Wasze aktualne przeżycia i emocje.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top