Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Fotografie pełne miłości

Fotografie pełne miłości
Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu pary, którą połączyło wspaniałe uczucie miłości. Dlatego bardzo ważne jest zatrudnienie takiego fotografa, który swoją żmudną pracą, a zarazem piękną pasją, przeleje ulotne chwile na obrazy.

Fotografie ślubne mogą być wykonywane w studio bądź w plenerze. Każde z tych wyjść na swoje plusy i minusy. Ostateczną decyzję podejmą młodzi, a o radę mogą zapytać chociażby fotografa czy bliskich. Najważniejsze, aby podczas sesji nowożeńcy byli zadowoleni zarówno z fotografa, jak i miejsca, w którym się znajdą. A pięknych miejsc do wykonania zdjęć ślubnych w Radomiu nie brakuje.


Poza studiem w inny dzień niż uroczystość

Kluczem do wspaniałych zdjęć ślubnych jest pozostawienie za sobą przez młodą parę stresu i napięcia. Dlatego odradzamy wykonywanie sesji zdjęciowej, tej w studio czy plenerze, w dzień uroczystości. To wtedy przecież następuje nagrodzenie wszelakich czynników stresogennych. Najlepszym momentem na pozowanie do zdjęć są dni poprzedzające ślub lub czas po całym zamieszaniu związanym z zaślubinami i weselem. Kolejnymi ważnymi czynnikami są na pewno wybór fotografa, jak również miejsce, gdzie wykonane zostaną zdjęcia ślubne.


Plenery ślubne można znaleźć wszędzie

A zdjęcia można robić dosłownie wszędzie. W Radomiu warto zwrócić uwagę na liczne, ciekawe place, m.in. Plac Jagielloński, gdzie po jego południowej stronie jest usytuowany park. Innymi placami wartymi odwiedzenia są Plac Kazimierza Wielkiego, Matki Bożej Fatimskiej, Zgody, 72 Pułku Piechoty, Stare Miasto czy gen. Waltera. Młodzi, którzy interesują się zabytkami i miejscami historycznymi, powinni udać się do takich miejsc jak średniowieczna szkoła parafialna, Zamek Królewski, mury miejskie czy Stary Ogród. Również tereny leśne, a takich w Radomiu nie brakuje, będą świetnym tłem w fotografii ślubnej, a zarazem idealnym miejscem do wyciszenia i spokoju.


A może skansen?

Atrakcyjne zdjęcia plenerowe wykonać można w Muzeum Wsi Radomskiej. W tym miejscu odnaleźć można spokój oraz piękno polskiej wsi, a także mnóstwo interesujących obiektów, takich jak stare chałupy, majestatyczne wiatraki czy też dworek jak z Pana Tadeusza. Zdjęcia w tych pięknych okolicznościach przyrody będą na pewno niezwykłe. Zdjęcia ślubne są wielką pamiątką na całe życie. Dlatego warto podejść do tego tematu z odpowiednią uwagą i przygotowaniem. Tak, aby kilkanaście lat po ślubie odczytać z tych zdjęć emocje i uczucia, jakie towarzyszyły tamtym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniom.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top