Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Bezcenne fotografie ślubne

Bezcenne fotografie ślubne
Zatrudniając fotografa należy pamiętać, aby była to osoba zarówno profesjonalna, z doświadczeniem, jak również wielki pasjonat fotografii. Tylko wtedy można mieć pewność, że piękne chwile zostaną pięknie wychwycone i uwiecznione na obrazach.

Zapewne po wielu latach oglądając te zdjęcia, pojawią się wspomnienia i uśmiech na twarzy. Kolejnym punktem do ostatecznego sukcesu jest wybór miejsca, gdzie będą robione zdjęcia. Jak wiadomo, może być to studio lub plener. My przedstawiamy ciekawe miejsca plenerowe w Sosnowcu, do których na pewno warto się udać!


Najlepiej poza dniem ślubu

Na sesję zdjęć ślubnych w plenerze warto umówić się z fotografem w inny dzień, aniżeli dzień ślubu. Wtedy pozowanie do zdjęć zrealizowane zostanie bez zbędnego pośpiechu i w miłej atmosferze. Co do samego miejsca, można zaproponować własne pomysły lub liczyć na pomysłowość zatrudnionego fotografa. Większość par decyduje się na ten pierwszy wariat, ponieważ własna decyzja o inscenizacji plenerowej może odzwierciedlać na danych fotografiach wspólne pasje i zainteresowania.


Pełna zieleni Środula

Zatem miłośnicy przyrody na pewno odwiedzą któryś z pięknych parków na terenie Sosnowca. Może to być Park Harcerski, Sielecki, Jordanowski czy Środula. W każdym znajdziemy uroki przyrody, które będą świetnym tłem w fotografiach ślubnych. Pozostając w tym kręgu, warto wybrać się do Ogrodów Botanicznych, zlokalizowanych na terenie parku miejskiego im. Leona Kruczkowskiego.


Stadiony Zagłębia

Z kolei fanatyków sportu zachęcamy do zdjęć na stadionach, np. Stadionie Ludowym, Zimowym, Lekkoatletycznym. Z kolei osoby interesujące się historią zachęcamy do odwiedzenia miejsca, gdzie znajduje się Trójkąt Trzech Cesarzy, symbolizujący trzy zabory- rosyjski, pruski i austriacki. Bardzo dużo par wybiera się na sesję plenerową do zamku. Właśnie najstarszym obiektem w Sosnowcu jest Zamek Sielecki, położony na lewym brzegu Czarnej Przemszy, a swoją historią sięga średniowiecza. Oryginalnym pomysłem, cieszącym się coraz większym zainteresowaniem, są zdjęcia na dworcu kolejowym czy ciekawych ulicach.


Czas na decyzję

Tak naprawdę każde wybrane miejsce przez młodą parę będzie dobrą decyzją. Ważne jest, aby ta decyzja nie była zbyt pochopna. Podczas pozowania do zdjęć trzeba być uśmiechniętym i wyluzowanym, gdyż te fotografie będą oglądane przez następne kilkanaście bądź kilkadziesiąt lat.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top