Podzamek - Dom Weselny

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6173/150038323343960900.jpg
Mościska 05-080, woj. mazowieckie
Postępu 21, Gmina Izabelin
tel.: 505 295 114, 504 957 020
http://www.beta.pomidore.pl/dom_weselny.html
amore@pomidore.pl
Podzamek - Dom Weselny - Mościska

Dom Weselny Podzamek zaprasza Państwa do współpracy w zakresie organizacji profesjonalnej obsługi przyjęć weselnych. Zadowolenie klienta jak i indywidualne dostosowanie menu do Państwa potrzeb to nasze kluczowe motto. Ciągłe udoskonalenia, poszukiwanie nowych rozwiązań jak i trendów kulinarnych pozwala nam zaspokoić gusta najbardziej wymagających Gości.

Nasz Szef Kuchni zdobywał doświadczenie w najlepszych restauracjach w Polsce jak i za granicą. Tworząc menu kieruje się podstawowym założeniem - by jego potrawy długo pozostawały w pamięci. Oprócz tradycyjnej kuchni polskiej oferujemy Państwu wędrówkę kulinarną przez kuchnię włoską, francuską, niemiecką, aż po kuchnię japońską z pokazami przygotowywania sushi na żywo.

Sprawna i wesoła obsługa, sprawi iż będą się Państwo czuli komfortowo i obsłużeni zawsze na wysokim poziomie. Zachęcamy również do organizacji takich przyjęć jak: przyjęcia biznesowe, konferencje, bankiety, poprawiny, chrzciny, komunie, szkolenia, grille, a także imprezy integracyjne.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 235

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top