Pod Białym Orłem

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5296/150530169457793600.png
Łaziska Górne 43-173, woj. śląskie
Lasoki 1c
tel.: 32 224 18 33
http://www.restauracja-podbialymorlem.pl
restauracjapbo@yahoo.com
Pod Białym Orłem - Łaziska Górne

Restauracja Pod Białym Orłem posiada dużą salę restauracyjną, stanowiącą przestrzeń, w ktorej dzięki ciekawemu rozmieszczeniu parawanów w miare potrzeb, zyskuje sie intymność i prywatność. W okresie wiosennym i letnim komfort klientom zapewniają użytkowe tarasy. Jeśli dodamy do tego wykwintny wystrój oraz dekoracje sali zawsze zgodne z porą roku, lub też aktualnym świętem to ukaże się nam cały obraz restauracji.

Poza wspaniałymi pomieszczeniami dla gości, restauracja "Pod Białym Orłem" posiada także bardzo przestronne, nowoczesne zaplecze kuchenne, umożliwiające sprawne przygotowywanie wszystkich posiłków. Nasz personel składa się z fachowców w swojej dziedzinie, co sprawia, że jakość przygotowanych posiłków jest na najwyższym poziomie. Nasza obsługa jest sprawna, dyskretna i niezwykle uprzejma.

Oferowane przez nas bogate menu, pozwala każdemu, bez względu na wiek i upodobania kulinarne, na znalezienie czegoś dla siebie. Znajdują się tam dania, które zawsze znajdziemy w menu tej restauracji z uwagi na ich popularność, ale właściciele dbają także o to, by wprowadzać tam również nowości. O popularności naszego lokalu świadczy fakt, iż jakiekolwiek imprezy należy rezerwować z kilkunastomiesięcznym wyprzedzeniem!

Przyjęcie weselne

Na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wychodzimy z dwoma propozycjami cenowymi menu weselnego:

- Pierwsze menu określamy jako podstawowe
- Drugie menu dopasowane jest do staropolskiej tradycji "obfitego wesela" na którym niczego nie może zabraknąć

Już teraz przyjmujemy zapisy na wesela. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą naszego lokalu, gdyż dzięki ogromnemu doświadczeniu organizujemy wesela na najwyzszym poziomie.

Nasz personel udzieli państwu wszelkich informacji! Zapraszamy!!

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 193

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top