Piramida – Hotel & Restauracja

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6023/150141135582188500.jpg
Bolesławiec 59-700, woj. dolnośląskie
Masarska 15
tel.: 75 644 86 76
http://www.centrumpiramida.pl
biuro@centrumpiramida.pl
Piramida – Hotel & Restauracja - Bolesławiec

Restauracja Piramida w Bolesławcu.

Wymarzone wesele na którym wspaniale bawią się wszyscy Goście! Piramida to symbol perfekcji, szczęścia i odwagi.
Organizujemy niezapomniane przyjęcia weselne i nie tylko. Przytulne wnętrza naszej restauracji, smak potraw, oraz profesjonalny personel sprawią, że nasi najbardziej wymagający Goście będą bardzo zadowoleni.
Proponujemy państwu kuchnię austriacką, polską i europejską, jednakże każde przyjęcie weselne indywidualnie ustalamy i dopasowujemy do potrzeb Gości.

Dysponujemy:

-klimatyzowaną salą dla małych przyjęć,
-klimatyzowaną salą dla średnich przyjęć weselnych
-klimatyzowaną dużą salą weselną (nowo otwarta)

Nasz obiekt wzorowany jest na budowlach starożytnego Egiptu, posiada wszakże zupełnie nowoczesne wyposażenie i przeznaczenie. Znajdziecie w nim Państwo trzy luksusowe sale restauracyjne, sale weselną, American Show Bar, salę konferencyjno - szkoleniową, salon kosmetyczny, fryzjerski, saunę, solarium oraz basen.

Wierzymy, że nasza piramida jest czymś więcej, niż rzucającym się w oczy budynkiem. Jej proporcje są zbieżne z Wielką Piramidą w Gizie - i jeśli prawdą jest, jakoby pomagało to w koncentracji i sublimacji kosmicznych energii, możecie się Państwo spodziewać niezwykłych wrażeń.
Ufamy, że nasz obiekt będzie dla Państwa czymś więcej, niż oryginalną budowlą. Chcielibyśmy, aby oddziaływał na wyobraźnię, pobudzał w każdym żyłkę poszukiwacza i odkrywcy. Wkroczenie do wnętrza piramidy to niecodzienne doznanie - macie go Państwo szansę doświadczyć dzięki Centrum Piramida.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 344

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top