Paweł Krzemiński Fotografia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2759/150886217103529800.png
Buk 64-320, woj. wielkopolskie
Słoneczna 19
tel.: 503 387 463
http://www.slubny-reportaz.pl
info@slubny-reportaz.pl
Paweł Krzemiński Fotografia - Buk

Ofertę stanowi wykonanie profesjonalnego reportażu fotograficznego z jednej z najważniejszych chwil w Państwa życiu, optymalnie dostosowanego do Państwa indywidualnych potrzeb, wymagań i możliwości. Moja praca rozpoczyna się już od momentu pierwszych przygotowań do uroczystości, począwszy od wizyty u wizażystki i fryzjera, a kończy się zwykle podczas zabawy weselnej.

O ilości wykonanych odbitek na papierze fotograficznym i ich formacie decyduje Para Młoda. Preferuję minimalną wielkość odbitki fotograficznej dla tradycyjnego albumu (wklejanego) o wymiarach 15x23cm.
Wraz z odbitkami otrzymują Państwo profesjonalnie opracowany materiał zdjęciowy w postaci plików cyfrowych JPG (od około 100 do 450 sztuk w zależności od wybranego pakietu).

Wykonuję też albumy wklejane z różną wielkością odbitek na kartach albumu co sprawia, że prezentacja fotografii jest ciekawsza. W skład takiego albumu wchodzą odbitki w wielkościach 20×30, 15×23 oraz 10×15 centymetrów. Umożliwia to zwiększenie liczby odbitek w albumie ponieważ w formacie 10×15 można wkleić nawet 6 fotografii na jednej stronie karty albumu.

Dla klientów ceniących jakość i trwałość otrzymanego produktu projektuję i wykonuję fotoalbumy nazywane często fotoksiążkami na sztywnych kartach.

Występują one w różnych formatach:

20×20 cm – (format rozkładówki 20×40 cm)
30×30 cm – (format rozkładówki 30×60 cm)

Minimalna ilość rozkładówek w fotoalbumumie to 10 kart czyli 20 stron . Przed wykonaniem fotoksiążki Państwo Młodzi akceptują projekt, który zostanie naświetlony na strony albumu. Przed etapem naświetlania można jeszcze dokonać korekty w projekcie. Fotoalbumy oprawiane są w wysokiej jakości materiały ze skóry naturalnej lub ekoskóry.

Sesja plenerowa odbywa się zazwyczaj (choć nie zawsze) w innym dniu niż dzień uroczystości ślubnej. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest wykonanie sesji w plenerze w dniu uroczystości. Wówczas jednak należy uwzględnić ograniczenia czasowe lub niekorzystne warunki atmosferyczne, które mogą wpłynąć na ilość i jakość wykonanych kadrów.

Istnieje możliwość wykonania osobnej sesji plenerowej dla Par, które decydują się tylko na film video z uroczystości weselnej bez fotografa. Więcej informacji udzielam na jej temat podczas spotkania.

Poza dokumentowaniem uroczystości ślubnych wykonuję także reportaże z innych uroczystości, takich jak chrzty, jubileusze, imprezy okolicznościowe, eventy itp.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1403

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię
Top