Palmiarnia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4692/131521332420062600.jpg
Zielona Góra 65-427, woj. lubuskie
ul.Wrocławska 12
tel.: (068) 478 45 51
http://www.palmiarnia.zgora.pl
palmiarnia@palmiarnia.zgora.pl
Palmiarnia - Zielona Góra

Palmiarnia to przede wszystkim część historii miasta i zielonogórskiej tradycji.

Palmiarnia zielonogórska to jedyny zielonogórski obiekt, w którym można zobaczyć wiele egzotycznych gatunków roślin i zwierząt. Niektóre z nich występują wyłącznie w warunkach tropikalnych. Wiele wysiłku trzeba włożyć w to aby zapewnić im odpowiednią opiekę. Wewnątrz obiektu można się nacieszyć widokiem kolorowych ryb, czy żółwi. Prawdziwą gratką dla miłośników przyrody jest jednak daktyl kanaryjski.
Dla zwiedzających Palmiarnię niewątpliwą atrakcją jest taras widokowy. Kładki widokowe znajdują się na wysokości 14 i 18 m, co pozwala na obserwację zgromadzoną roślinność z różnej perspektywy. Stojąc na najwyższej (osiemnastometrowej) kładce, cieszyć oczy widokiem całej Zielonej Góry i jej okolic.

W palmiarni oprócz egzotycznych roślin (ponad 200 gatunków) można również zobaczyć żółwie i wiele gatunków kolorowe ryb.
Na osobną uwagę zasługuje każde z siedmiu Akwarium. Prezentowane w nich jest wiele gatunków ryb, roślin wodnych. Tego jednak nie jesteśmy w stanie opisać. To naprawdę trzeba zobaczyć na własne oczy.

„Palmiarnia” to nie tylko obiekt z tropikalną roślinnością. To również lokal, który prowadzi działalność gastronomiczną. Ten fakt wyróżnia nas z innych, podobnych obiektów w kraju i za granicą.

Na co dzień oferujemy usługi gastronomiczne w Restauracji i w Kawiarni. 

W części restauracyjnej możemy zorganizować wszelkiego rodzaju imprezy zbiorowe takie jak: uroczystości weselne, komunie, chrzciny, urodziny. Przygotowani jesteśmy także do organizacji różnych imprez firmowych – od obiadów biznesowych aż po duże inventy. Niewątpliwą zaletą naszego lokalu jest możliwość ugoszczenia na jednej imprezie nawet 300 osób.

Zlokalizowana na piętrze Kawiarnia to miejsce, z którego można oglądać naszą zieleń. W codziennej ofercie Kawiarni znajduje się duża paleta różnorodnych kaw i herbat. Ponadto w ofercie deserowej znajduje się szeroka oferta ciast i lodów. Kawiarnia obsługuje grupy zbiorowe dzieci, dla których mamy specjalną ofertę.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 496

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top