Pałacyk pod Lipami

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5092/150633438710070400.png
Swarzędz 62-020, woj. wielkopolskie
Poznańska 35
tel.: 607 376 916
http://www.palacyk.com.pl
palacykpodlipami@palacyk.com.pl
Pałacyk pod Lipami - Swarzędz

Restauracja i hotel „Pałacyk pod lipami” mieści się w stylowym myśliwskim pałacu, usytuowanym w starym parku. Obiekt dysponuje trzema salami restauracyjnymi, salą konferencyjną i 19 pokojami hotelowymi. Posiadamy doskonałe warunki i wieloletnie doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Przyjęcia i uroczystości rodzinne i firmowe odbywają się zarówno w naszej restauracji jak i na terenie parku lub w firmie klienta. Dokładamy wszelkich starań, by pobyt w „Pałacyku pod lipami” pozostawił w Państwa pamięci miłe wspomnienia. Czekamy na Państwa przez cały rok i gwarantujemy miły pobyt.

Pałacyk usytuowany jest w 4,5 hektarowym parku, w sąsiedztwie Skansenu Pszczelarskiego i słynnej całorocznej ekspozycji uli. Jest to największe w Europie plenerowe muzeum etnograficzne. Drzewostan parku stanowią między innymi lipy oraz stare dęby – pomniki przyrody. Dwa stawy znajdujące się na terenie parku dodają niepowtarzalnego uroku. W tym pięknym otoczeniu znalazły swój azyl wiewiórki oraz ptaki. Imprezy plenerowe organizowane przez nas na terenie parku cieszą się niezwykłym powodzeniem wśród naszych gości i dostarczają im niezapomnianych wrażeń na długi czas.

Przyjęcie weselne:

 

„Pałacyk pod lipami” położony na terenie przepięknego 4,5 hektarowego parku stanowi wyśmienitą scenerię dla najważniejszej chwili w życiu a nasze, wieloletnie doświadczenie pomoże Młodej Parze zaplanować swoje wymarzone przyjęcie weselne.

Zorganizujemy ślub i wesele od A do Z. Nasza Pani Agnieszka pomoże wybrać najpiękniejszą suknie ślubną i garnitur, jeśli taka będzie potrzeba wyśle do szkoły tańca. Zaproponuje dekoracje w kościele i na przyjęciu, przedstawi utalentowanych muzyków. Nie zapomni również o pamiątce w postaci filmu czy zdjęć. Będzie z Wami od początki do końca by pomóc Wam jak najlepiej przygotować się do tego ważnego dnia.
Jesteśmy w stanie przygotować każde przyjęcie weselne, rodzaj zależy tylko od Państwa wyobraźni. Może to być w pałacyku lub w ogrodzie, z pieczeniem dzika, stylu szlacheckim, książęcym lub wiejskim.

Jeżeli zdecydują się Państwo zorganizować w naszym pałacyku przyjęcie weselne w prezencie otrzymają Państwo:

 

  • Apartament dla Nowożeńców,
  • Pierwsze małżeńskie śniadanie podane wprost do łóżka.
Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 293

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top