Pałac w Wojnowicach

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5291/150530495078214400.png
Wojnowice 47-470, woj. śląskie
Pałacowa 1
tel.: 32 419 15 97
http://www.palacwojnowice.wwnet.pl/
palacwojnowice@wwnet.pl
Pałac w Wojnowicach - Wojnowice

W okolicy można spotkać wiele ciekawych restauracji, lecz taka jak Pałac w Wojnowicach, jest tylko jedna - niepowtarzalna. Żadne budowlane sztuczki, ani "cuda" z gipsu nie są w stanie zastapić atmosfery starych, pełnych tajemnic murów pałacowych, wypełnionych zabytkowymi meblami, dziełami sztuki, starymi przedmiotami oraz fotografiami. Również park, który otacza pałac, jest niewątpliwie najpiękniejszym w okolicy miejscem na plenery fotograficzne, filmowe oraz malarskie. Nie sposób osiągnąć w krótkim czasie dostojeństwa i cienia stupięćdziesiątletnich drzew we wspaniałym parku nad którego obecnym wyglądem pracowały pokolenia ogrodników.

Założenie parkowo-pałacowe w Wojnowicach, jest wyjątkowo uroczym miejscem, czarującym nie tylko pięknem architektury i przyrody, ale historią, która jest tutaj obecna na każdym kroku.

Zorganizujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, rodzinne i biznesowe, zarówno w odrestaurowanych wnętrzach pałacu, jak i w plenerze. Specjalizujemy się w dużych festynach i piknikach, majówkach, ogniskach i grillach, a także prowadzimy działalność cateringową.

Posiadamy także salki bankietowe i "gabinety", które gwarantują pełną prywatność i dyskrecję przy rozmowach biznesowych. Zdobyte doświadczenie i zaplecze, oraz bardzo dobra kuchnia i obsługa, pozwalają nam na realizację każdego pomysłu na niezapomnianą imprezę.

Pałac oddaje również do dyspozycji Gości pokoje gościnne, w tym luksusową "sypialnią Grafa" z niezwykłą łaźnią, które nierzadko służą jako apartament dla nowożeńców.
 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 168

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top