Pałac w Kurozwękach

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4409/131521266078027700.jpg
Staszów 28-200, woj. świętokrzyskie
ul. Zamkowa 3
tel.: (015) 866 72 71
http://www.kurozweki.com/
recepcja@kurozweki.com
Pałac w Kurozwękach - Staszów

Pałac w Kurozwękach

Witamy Państwa w pałacu i parku, w hotelu, restauracji, kawiarni, w zagrodzie bizonów, mini-zoo, stadninie koni arabskich, na polach, łąkach i pastwiskach... Staramy się łączyć w Kurozwękach czas przeszły i czas teraźniejszy, atmosferę starego polskiego dworu oraz jego tradycyjnej gościnności z otwarciem na świat i ludzi, zaangażowaniem społecznym, troską o przyrodę i najbliższe otoczenie.

 

W XIV–wiecznym Pałacu na naszych Gości czeka 6 komfortowych pokoi, usytuowanych w dawnej wieży bramnej oraz na poddaszu. W stylowych wnętrzach Oficyny - 2 luksusowa apartamenty.

Restauracja Pałacowa oferuje tradycyjne dania kuchni polskiej, przygotowane zawsze ze świeżych produktów oraz jedyne w Polsce dania z bizona.

Oprócz organizacji uroczystości weselnych, bankietów i konferencji mamy przyjemnośc zaoferować Państwu organizację spotkań rodzinnych i okolicznościowych.

W Kurozwekach znajduje się jedyna w Polsce hodowla bizonów amerykańskich. Od grudnia 2000 roku, kiedy to sprowadzonych zostało z Belgii 20 jałówek i 2 byki, stado rozrosło się do ponad 80 sztuk i stale się powiększa.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 441

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top