Pałac Krzepice

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5879/151836031730188800.jpg
Strzelin 57-100, woj. dolnośląskie
Krzepice 44
tel.: 71 311 22 09 lub 601 145 524
http://www.facebook.com/palackrzepicee
info@palackrzepice.pl
Pałac Krzepice - Strzelin

Witamy w Pałacu Krzepice, który jest doskonałym miejscem do zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, wesel, bankietów. Uroczystosć weselna w naszym pałacu na długo pozostanie w pamięci zarówno Młodej Pary, jak i zaproszonych gości.
Gwarantujemy unikalny klimat, doskonałą kuchnię, niecodzienny wypoczynek, ekstra zabawę i wiele, wiele więcej...
Pałac Krzepice jest komfortowym miejscem, w którym można zorganizować atrakcyjne przyjęcia weselne. Obiekt otoczony jest parkiem, jest bezpieczny dla dzieci oraz pojazdów pozostawionych na czas imprez

W Pałacu Krzepice możesz zorganizować:

* wesele,
* bankiet,
* imprezę plenerową,
* przyjęcie okolicznościowe i inne imprezy.

Pałac Krzepice to zabytkowy, pełen uroku obiekt otoczony zielonym parkiem. Nasz pałac to miejsce, w którym każda impreza okolicznościowa zmienia się w niezapomniane wydarzenie. . Wyróżnia nas pasja i dbałość o najmniejsze detale. Specjalizujemy się w organizacji wesel, chrztów, komunii oraz firmowych imprez integracyjnych.

Sale weselne: do dyspozycji gości mamy nastrojową salę balową na 150 osób wraz z salą taneczną, która ze względu na drewniane wykończenia posiada znakomitą akustykę oraz duży zadbany park, w którym można odpocząć, a także zorganizować imprezę plenerową.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 575

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top