Pałac Frączków

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4900/153503090098331100.jpg
Frączków 48-314, woj. opolskie
Pakosławice 48-314
tel.: (77) 435 76 11
http://www.fraczkow.pl/index.php?go=info&id=7
palac@fraczkow.pl
Pałac Frączków - Frączków

Pałac Frączków to osiemnastowieczna rezydencjia, zaszyta wśród zieleni 23 hektarowego parku, w którym mieści się przepiękny staw. Pałac znajduje się w niezwykle urokliwej części województwa opolskiego, Ziemi Nyskiej, a w swoich eleganckich i kameralnych wnętrzach dysponuje 60 miejscami noclegowymi.
Ponadto zapraszamy Państwa do restauracji, serwującej wykwintne dania kuchni polskiej i włoskiej, a w kawiarence zasmakujecie Państwo aromatycznej kawy Espresso. W celu zapewnienia Państwu dyskrecji oraz spokoju nasza restauracja i kawiarnia dostępne są wyłącznie dla gości hotelowych lub za wcześniejszą rezerwacją telefoniczną.

Pałac we Frączkowie otrzymał najwyższe wyróżnienie wydawnictwa Pascal w kategorii „Obiekt z wyjątkowym klimatem” w dowód uznania za niepowtarzalny styl oraz jedyną w swoim rodzaju jakość świadczonych usług. Chwile spędzone w tym miejscu na długo pozostaną w Państwa pamięci, a opuszczając nasze progi poczujecie się odmienieni urzekającą aurą tego miejsca.
Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć weselnych dla maks. 150 osób, a przy sprzyjającej pogodzie istnieje możliwość zoorganizowania przyjęcia w pałacowym ogrodzie dla maksymalnie 300 osób. Jeżeli zamierzacie Państwo zapewnić swoim gościom nocleg w naszym hotelu, wówczas cały obiekt jest wyłącznie do Państwa dyspozycji oddaje miejsca dla maksymalnie 50 osób w 21 komfortowo wyposażonych pokojach.
Dodatkowo gratis apartament dla pary młodej!

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 117

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top