Pałac Białokosz

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5382/150513543944288700.png
Chrzypsko Wielkie 64-412, woj. wielkopolskie
Białokosz
tel.: 61 295 13 47
http://www.bialokosz.pl/
bialokosz@bialokosz.pl
Pałac Białokosz - Chrzypsko Wielkie

Białokosz zlokalizowany jest na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego - regionu o wysokich walorach przyrodniczych nadwarciańskiego obrzeża Puszczy Noteckiej i polodowcowego krajobrazu z ponad setką jezior. Nasz obiekt jest malowniczo położony bezpośrednio nad jednym z nich, w przepięknym otoczeniu leśno-parkowym, zapewniającym ciszę i spokój. Miejsce to idealnie nadaje się zarówno do wypoczynku jak i twórczej pracy. Organizujemy szkolenia firmowe, spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe oraz uroczystości rodzinne. Tereny wokół pałacu oraz czekające na Państwa liczne atrakcje pozwolą spędzić wolny czas w niezapomniany sposób. Dogodny dojazd, profesjonalna obsługa oraz doskonałe warunki pobytu sprawiają, że Pałac Białokosz to miejsce, które naprawdę warto odwiedzić.

Wesele każdego z nas to uroczystość, którą zapamiętujemy na całe swoje życie. Wspaniałym, romantycznym miejscem, które na pewno temu będzie sprzyjać jest pałac w Białokoszu. Mamy szerokie doświadczenie w organizowaniu tego typu uroczystości. Naszym największym atutem jest fakt, że pałac prowadzony jest przez firmę rodzinną, co wiąże się z naszym osobistym zaangażowaniem. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego przedsięwzięcia. Proponujemy przeprowadzenie ceremonii ślubnej bezpośrednio nad brzegiem jeziora na terenie pałacu.

Zapewniamy do dyspozycji pary młodej gondolę, którą można podpłynąć jeziorem do gości na przywitanie. Istnieje też możliwość wypożyczenia powozu lub sań. Podczas uroczystości zapewniamy kompleksową obsługę. Zaplecze gastronomiczne zapewnia wyżywienie, zaplecze logistyczne namioty i noclegi. Imprezę uatrakcyjnić możemy pokazem sztucznych ogni. Ponadto jesteśmy właścicielami firmy dekoratorskiej, więc przygotowanie całości oprawy kościoła, samochodu, sali czy bukietu ślubnego nie jest dla nas żadną trudnością. Współpracujemy z najlepszymi fotografami, zespołami muzycznymi, wypożyczalnią zabytkowych aut.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 245

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top