Ośrodek Wypoczynkowy Mewa

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6193/150037472997323700.png
Jantar 82-103, woj. pomorskie
Rybacka 37
tel.: 503 555 479, 511 830 645
http://www.mewa.mierzeja.pl
mewa@mierzeja.pl
Ośrodek Wypoczynkowy Mewa - Jantar

Wyjawcie nam Państwo swoje marzenia i pozwólcie stworzyć niepowtarzalną atmosferę tego Specjalnego Dnia. Zaproście gości i nie troszczcie się o nic więcej. Przygotujemy wszystko, co niezbędne, abyście właściwie świętowali ten wyjątkowy dzień, począwszy od kwiatów poprzez specjalnie dobrane zestawy weselnych potraw. Nasza propozycja obejmuje organizację przyjęcia weselnego, nocleg i poprawiny, które możemy przygotować w zależności od Państwa fantazji i potrzeb - na Sali Głównej lub w Chacie Biesiadnej albo w obu obiektach jednocześnie.

Główna Sala Weselna: przez cały rok zapraszamy Państwa do organizacji przyjęcia weselnego w Sali Restauracyjnej zaprojektowanej w stylu komfortowego minimalizmu. Sala przygotowana jest na przyjęcie gości w ilości do 150 osób. Salę taneczną może stanowić także hala namiotowa o powierzchni 150 m. kwadratowych, gotowa pomieścić w/w ilość uczestników.

Chata Biesiadna: wiosną, latem i ciepłą jesienią możemy zająć się organizacją przyjęcia weselnego i poprawin w stylowej chacie biesiadnej, w której na wspólnej biesiadzie i zabawie może uczestniczyć do 70 osób.
Każdy z Państwa ma możliwość ustalenia indywidualnego menu i szczegółów przyjęcia weselnego. Pomożemy zająć się oprawą muzyczną, fotografem, dekoracjami, a nawet zorganizujemy ceremonię ślubną w pobliskim kościele, z którego możecie Państwo przyjechać na przyjęcie weselne wybranym pojazdem. Zajmiemy się kompleksową organizacją całej uroczystości weselnej, noclegów i poprawin.

Pakiety weselne
Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty obejmującej organizację przyjęcia weselnego. Koszt uroczystości od 170zł/osobę. Ceny do ustalenia i negocjacji w zależności od wyboru wariantu pakietowego.
Szczegółowe propozycje menu ustalamy wg indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Opracowanie fotograficzne  Agnieszka Cichowska tel.502-458-447

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 493

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top