Osada Karbówko

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4868/153503088364272400.jpg
Ciechocin 87-408, woj. kujawsko-pomorskie
Elgiszewo 37
tel.: (56) 683 96 01
http://www.osadakarbowko.pl
recepcja@osadakarbowko.pl
Osada Karbówko - Ciechocin

Witamy w Osadzie Karbówko

Znajdująca się w urokliwej Dolinie rzeki Drwęcy Osada jest miejscem, w którym piękno przyrody z jednej strony idealnie harmonizują ze spokojem i ciszą, z drugiej zaś są doskonałym tłem dla licznych atrakcji i rozrywek. Położona zaledwie trzydzieści kilometrów od Torunia pozwala zapomnieć o zgiełku dużego miasta i beztrosko przenieść się na łono natury...

Osada to kryte strzechą chaty, urokliwe pokoje i apartamenty, komfortowe Wellness & SPA, sale konferencyjne i balowe, oryginale Zakątki Grillowe, Karczma Myśliwska i nowoczesna kręgielnia. Tu każdy znajdzie coś dla siebie – amatorom aktywnego spędzania czasu polecamy jazdę konną, spływy kajakowe, wycieczki rowerowe, tenisa ziemnego i kręgle. Dla osób pragnących wyciszyć się i nabrać sił przygotowaliśmy SPA z basenem, licznymi saunami, gabinetami kosmetycznymi i Grotą Solną, a dla najmłodszych – mini ZOO oraz trampoliny i place zabaw.

Osada łącznie dysponuje 156 miejscami hotelowymi, w zróżnicowanych pokojach: od izb w chatach krytych strzechą, poprzez pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe, pokoje Deluxe, aż po dwupokojowe apartamenty.

 

W celu zapewnienia Gościom komfortowego wypoczynku wszystkie pokoje wyposażono w telewizor, bezpłatny i bezprzewodowy Internet, czajnik elektryczny, filiżanki, kawę, herbatę, wodę mineralną, małą lodówkę. W łazienkach przygotowano podręczne zestawy kosmetyków oraz ręczniki.

 

Na terenie Osady znajduje się również bezpłatny parking hotelowy.

Chrzciny, Komunie, Wesela, Jubileusze i inne okoliczności wymagające szczególnego uczczenia to często organizowane w Osadzie Karbówko imprezy.

 

Piękna sala bankietowa, myśliwska Karczma, przytulna Leśniczówka i Remiza oraz oryginalne zakątki grillowe to miejsca, w których zgrany zespół pracowników Osady zorganizuje przyjęcie rodzinne, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich jego uczestników.

 

Osada Karbówko to jednak nie tylko doskonale przygotowane sale, to również szerokie menu satysfakcjonujące nawet najbardziej wybredne podniebienia oraz liczne atrakcje, dzięki którym zwykłe przyjęcie zamienia się w garść niezapomnianych, cudownie wracających po latach wspomnień.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 223

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top