Niepowtarzalny Dzien

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2494/150763575134722100.png
Warszawa 02-778, woj. mazowieckie
Warszawa
tel.: 609 220 813
http://www.niepowtarzalnydzien.pl
piotr@niepowtarzalnydzien.pl
Niepowtarzalny Dzien - Warszawa

Dojedziemy w każde miejsce w Polsce! Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa Twoich zdjęć! Realizujemy najbardziej wymyślne pomysły! Pracujemy razem z zespołem wizażystów, fryzjerów i stylistów!

Ślub to jedyne i niepowtarzalne wydarzenie. To święto, Wasze i Waszych gości. Jesteśmy dla Was. Zapewnimy Wam najlepsze rozwiązania foto-wideo. Film i zdjęcia będą takie, jak sobie wymarzycie.

Staramy się, aby nasze produkcje były jak najlepsze pod względem formalnym, artystycznym i merytorycznym oraz abyście byli z nich zadowoleni. Podejmiemy się realizacji każdego zlecenia.

Proponujemy Wam kompleksową obsługę foto-wideo ślubu oraz wesela. Nasz zespół to ludzie doświadczeni, pełni zaangażowania, chęci i pomysłów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu Wasze zdjęcia i film będą najwyższej jakości.

Bierzecie ślub i chcecie, aby zapadł on w pamięć Wam i Waszym gościom? Zgłoście nam swoje potrzeby, a my zajmiemy się wszystkim. Przygotujemy dla Was pamiątkę, dzięki której będziecie się śmiać i wzruszać.

Nasza oferta to nie tylko obsługa fotograficzna i wideofilmowanie ale również usługi makijażu, fryzur i podróży poślubnych.
Zaczynamy już na sesjach narzeczeńskich a kończymy na sesjach plenerowych. Oferujemy usługi ślubne od A do Z.

Zapraszamy do kontaktu: piotr@niepowtarzalnydzien.pl oraz na nasza stronę www.niepowtarzalnydzien.pl

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 750

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.57 / 5
głosów: 7
Dodaj swoją opinię
Top