michalwlodarczyk.pl - Michał Włodarczyk - Fotografia Ślubna Warszawa

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9340/156863160556496100.jpg
Warszawa 01-163, woj. mazowieckie
Jana Ostororga
tel.: 505526526
http://https://michalwlodarczyk.pl
polskito@gmail.com
michalwlodarczyk.pl - Michał Włodarczyk - Fotografia Ślubna Warszawa - Warszawa

Drodzy Narzeczeni,

Najpiękniejsze chwile w życiu, takie jak zaręczyny, ślub czy narodziny dziecka są ulotne, trwają tylko kilka sekund. Z upływem lat potrafią nawet wyblaknąć i zatrzeć się w pamięci. Jednak dzięki sesji narzeczeńskiej, zdjęciom ze ślubu, w których Wasze oczy zachodziły łzami wzruszenia.

Dzień ślubu będzie jednym z najbardziej emocjonujących dni Waszego życia. Będziecie wzruszać się, stresować i radować na zmianę, przez co niestety niektóre wydarzenia mogą z czasem zatrzeć się w Waszej pamięci. Nie martwcie się, zdjęcia ślubne kadr po kadrze przypomną o nawet najmniejszej drobnostce, którą zdążyliście przeoczyć. Może będzie to łza w oku pana młodego, wyraz dumy na twarzy rodziców, a może radość wymalowana na oczach gości weselnych?

→ Fotografuje od 2007 roku, lecz fotografią ślubną zajmuję się od 2015 roku. Zazwyczaj fotografuje w pojedynkę, lecz mogę też pracować w duecie z drugim fotografem.

→ Zawsze w pracy używam dwóch aparatów, jest to bardzo ważne ze względu bezpieczeństwa Waszych zdjęć oraz na moją swobodę pracy.

→ Bezpieczeństwo danych jest dla mnie zawsze najwyższym priorytetem. Wasze zdjęcia są zawsze wykonywane w dwóch kopiach na każdym aparacie osobno. Używam kart pamięci i aparatów zawsze najwyższej klasy dostępnych aktualnie na rynku. Obecnie jest to Sony + Sandisk.

→ Wywodzę się z fotografii analogowej i zawsze w tym klimacie obrabiam zdjęcia, moje fotografie zawsze mają ciepły naturalny kolor. Rzadko używam sztucznego oświetlenia.

→ Przekazuję zazwyczaj około 95% zdjęć w kolorze, reszta jest w B&W.

→ Posiadam ważne pozwolenie na fotografowanie uroczystości liturgicznych wydane przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie

→ Podczas pracy wykonuję zawsze kilka tysięcy zdjęć, lecz dobrych oddaje kilkaset, ponieważ uważam, że tylko całkowity amator robi wszystkie zdjęcia „dobre” :)

Galeria

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 356

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top