Magiczna Chwila Fotografia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3654/150849573129290100.png
Warszawa 03-473, woj. mazowieckie
Bertolta Brechta 14
tel.: 500 266 266
http://www.magicznachwila.pl
foto@magicznachwila.pl
Magiczna Chwila Fotografia - Warszawa

Witam!

Dziękuję za zainteresowanie moją osobą oraz usługami, które od pięciu lat z nieprzerwanym entuzjazmem i oddaniem świadczę dla zakochanych w sobie i swoich pociechach par. Zapewne nie zaskoczę Was mówiąc, że moją pasją oraz zawodową specjalnością jest fotografia. Jestem profesjonalnym fotografem ślubnym. Z pełną odpowiedzialnością mówię tu o profesjonalizmie.
Dobry fotograf to za mało, gdy chodzi o uwiecznienie niepowtarzalnych momentów w życiu.

"Profesjonalizm w moim przypadku to ciągłe doskonalenie się w zawodzie i dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości."

W ciągu pięciu lat mojej aktywności w zawodzie fotografa powstało wiele niepowtarzalnych sesji. Dysponuję odpowiednim zezwoleniem z Kurii Warszawskiej na fotografowanie i filmowanie w czasie uroczystości religijnych, od lat doskonalę warsztat uczęszczając na kolejne kursy, zgłębiając literaturę fotografii i podejmując wciąż nowe wyzwania w tym kierunku. To fakty które mówią o moich kompetencjach. Dla mnie jednak najlepszym dowodem moich umiejętności są wciąż powracający, często w większym gronie, zadowoleni Klienci. To dzięki Ich zaufaniu i wdzięczności odczuwam zawodową satysfakcję i spełnienie jako fotograf.
Francuski fotograf Henri Cartier-Bresson mawiał, że fotoreportaże, a fotografia ślubna do takich z pewnością należy, nie jest tylko działaniem oka, lecz musi tutaj współdziałać również serce i rozum. Zgodnie z tą zasadą pracuję jako fotograf na terenie Warszawy i okolic i uwieczniam Wasze magiczne chwile. Zapraszam do współpracy!

Michał Pawelec 

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 986

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top