Lovely Moments / Fresh Multimedia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3622/150668346269827600.png
Knurów 44-194, woj. śląskie
Szpitalna 28F/3
tel.: 534 241 241
http://www.lovely-moments.pl
info@lovely-moments.pl
Lovely Moments / Fresh Multimedia - Knurów

Jesteśmy grupą kreatywnych fotografów i filmowz Knurowa koło Gliwic. Choć mieszkamy na Śląsku, absolutnie nie ograniczamy obszaru naszej działalności. Fotografia i produkcja filmowa jest dla nas wielką pasją a także sztuką utrwalania ludzkich emocji. Wykorzystując naszą kreatywność i zaangażowanie, upamiętniamy najważniejsze chwile w życiu Waszym oraz Waszych bliskich. Uchwycone, czułe gesty, szczere uśmiechy, romantyczne spojrzenia oraz namiętne pocałunki to coś więcej niż tylko pamiątka – to symbol ponadczasowego uczucia.

Jesteśmy przekonani, że za kilka lat nasze zdjęcia oraz filmy będą w stanie przywołać uczucia towarzyszące Wam w dniu sesji. Wykonywane przez nas zdjęcia i filmy są czymś więcej niż retrospekcją minionych wydarzeń – odzwierciedlają klimat, atmosferę i nastrój panujący w tych wyjątkowych dla Was chwilach.

Ogromną przyjemność daje nam praca z ludźmi. Uwielbiamy fotografować ich emocje, gesty i interakcje między swymi bliskimi. Nasza fotografia łączy w sobie zarówno elementy reportażu, fotografii portretowej oraz aranżowanych sesji plenerowych.

Wieloletnie doświadczenie w branży filmowej nauczyło nas, że zadowolony klient jest naszym priorytetem. Dbałość o najmniejsze szczegóły oraz indywidualne podejście do każdego z naszych zleceniodawców sprawia, że mamy tak szerokie grono zadowolonych klentów.

Aby bliżej poznać naszą działalność zapraszamy na nasze kanały społecznościowe:

FACEBOOK – www.facebook.com/LovelyMomentsPL

YOUTUBE – www.youtube.com/LovelyMomentsPL

GOOGLE+ – https://plus.google.com/+LOVELYMOMENTSKnurow

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 796

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top