Łańsk Ośrodek Wypoczynkowy

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/982/149166313291301800.gif
Stawiguda 11-034, woj. warmińsko-mazurskie
Łańsk
tel.: 89 512 13 lub 697 694 615
http://www.lansk.pl
recepcja@lansk.pl
Łańsk Ośrodek Wypoczynkowy - Stawiguda

Kompleks Recepcyjno-Wypoczynkowy Łańsk

KRW Łańsk to jeden z najciekawszych ośrodków na Warmii, który znajduje się w zarządzie Centrum Obsługi Administracji Rządowej.

Malowniczy i niepowtarzalny zakątek Polski

Położony jest na ogromnym terenie o powierzchni 88,09 ha. Usytuowany bezpośrednio nad pięknym i krystalicznie czystym Jeziorem Łańskim, największym na Warmii, przez które przepływa, równie nietknięta cywilizacją, rzeka Łyna.

Niezwykle kameralny i malowniczo położony kompleks znajduje się na terenie Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej oraz w strefie Natura 2000. Daje to gwarancje spędzenia czasu w ciszy, spokoju oraz bliskiego obcowania z dziką naturą.

Obiekt ma doskonałe położenie. Blisko dużych aglomeracji miejskich, w odległości 25 km od Olsztyna, 185 km od Gdańska, 210 km od Warszawy z łatwym dojazdem drogą ekspresowa S7 Warszawa-Gdańsk oraz drogą krajową nr 51. Sprawdź trasę Warszawa – Łańsk.

Wypoczynek blisko natury w ciszy i spokoju

KRW Łańsk daje możliwość wspaniałego i niezapomnianego wypoczynku rodzin z dziećmi, grup znajomych, jak również jest idealnym miejscem dla wędkarzy, żeglarzy oraz osób, które cenią sobie spokój i bliskość przyrody. Gwarantujemy ciszę, spokój i intymną atmosferę, ośrodek jest objęty całodobową ochroną. W tym niezwykle malowniczym i niepowtarzalnym zakątku Polski zapewniamy 125 miejsc noclegowych w komfortowych dwu, trzy i czteroosobowych pokojach i apartamentach w budynkach Puszcza i Perkoz, willach Leszcz, Okoń i Gawra oraz sześcioosobowych oryginalnych domkach fińskich.

Konferencje i szkolenia pośrodku lasu

Serdecznie zapraszamy do organizowania szkoleń, narad, konferencji i spotkań integracyjnych. Zapewniamy usługi noclegowe i gastronomiczne oraz możliwość wykorzystania bazy konferencyjnej, a także rekreacyjnej w konkurencyjnych cenach. Konferencje w Łańsku to doskonały wybór!

Aktywności i atrakcje turystyczne

Zapewniamy pełnowymiarowy basen wraz z sauną i siłownią. Współorganizujemy atrakcje w postaci plenerowych imprez integracyjnych. Na terenie ośrodka znajduje się stadnina koni. Nasza restauracja z widokiem na jezioro to idealne miejsce na organizację bankietu, uroczystej kolacji czy cocktailu. Gwarantujemy smaczną, tradycyjną polską kuchnię oraz wyjątkową atmosferę, o którą zadba doświadczona obsługa.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4746

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top