Klub-Restauracja Impresja

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4853/153546640227621100.jpg
Włocławek 87-800, woj. kujawsko-pomorskie
Bojańczyka 21
tel.: 54 232 77 90
http://www.clubimpresja.eu/
info@clubimpresja.eu
Klub-Restauracja Impresja - Włocławek

Wyjątkową atmosferę tego miejsca zapewniają wnętrza oraz fachowa i miła obsługa. W ofercie lokalu znajdą Państwo wszelkiego rodzaju potrawy od kuchni tradycyjnej, wegetariańskiej do dań bardziej wyrafinowanych, które z pewnością dostarczą niezapomnianych doznań smakowych. Alkohole, zadowolą nawet najbardziej wybrednych smakoszy trunków i będą stanowić doskonały dodatek zarówno do dań głównych, jak i wszelkiego typu przekąsek, deserów czy też wypieków.

Klub-Restauracja Impresja posiada kilkuletnie doświadczenie w organizowaniu i przeprowadzaniu rodzinnych przyjęć okolicznościowych, takich jak wesela, chrzciny, przyjęcia komunijne. Catering i organizacja imprez wyjazdowych moga zagwarantować Państwu najwyższej klasy zadowolenie.
Lokal oferuje 4 sale przeznaczone dla przeprowadzenia zarówno kameralnych przyjęć jak i dużych uroczystości weselnych dla 100 osób, a w ofercie znajdą Państwo również usługi fotoreporterskie, videofilmowania oraz oprawę muzycznej, zaróno tradycyjną jak i nowoczesną.

Organizując konferencje, zjazdy, sympozja, szkolenia i spotkania, lokal dba o szczególny charakter organizowanych imprez za sprawą indywidualnego przygotowania zarówno menu jak i cen. Miejsce to wyposażone jest w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, wraz z systemem bezprzewodowego dostępu do szybkiego Internetu DSL i klimatyzowane sale, zapewniające komfortowe warunki.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 270

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top