Kaskada Catering

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4785/151238115825886100.png
Rzeszów 35-601, woj. podkarpackie
Ćwiklińskiej 2
tel.: 666 043 428
http://www.kaskadacatering.rzeszow.pl
biuro@biesiada.rzeszow.pl
Kaskada Catering - Rzeszów

Jako Kaskada Catering działamy na rynku od ponad dekady ale nasze doświadczenie w usługach gastronomicznych sięga już 30 lat. Sprzęt gastronomiczny, który posiadamy odznacza się najwyższą jakością, co pozwala sprostać wszelkim potrzebom gastronomicznym.

Oferujemy Państwu przygotowanie i obsługę cateringu w pełnym zakresie. Każdy Klient jest dla nas wyzwaniem, dlatego wszelkie zamówienia są traktowane indywidualnie.

U nas znajdą Państwo nie tylko standardową kartę dań ale również tę bardziej wyrafinowaną, w zależności od gustu i preferencji Klienta. Jeśli poszukujecie wyśmienitego jadłospisu oraz profesjonalnej obsługi na imprezy masowe, konferencje, bankiety, wesela, czy innego rodzaju przyjęcia, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bogatej naszej oferty: od rodzinnych obiadów, przez lunche biznesowe po duże imprezy prywatne i firmowe - z nami każda z imprez jest udana. Scenariusze i menu ustalane są dokładnie według Państwa życzenia. Wszystkie dania przyrządzamy ze świeżych, naturalnych składników od sprawdzonych, regionalnych dostawców.

Możemy w naszej restauracji zorganizować zabawę weselną, która może pomiescić do 140 gości weselnych.

Zapewniamy fachową obsługę, wspaniałą atmosferę oraz dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 692

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top