Karczma u Dargoscha

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6420/149856850977694100.jpg
Smołdzino 76-214, woj. pomorskie
Kluki 27
tel.: 59 842 62 30, 503163184
http://www.udargoscha.pl
karczma@udargoscha.pl
Karczma u Dargoscha - Smołdzino

Karczma - gościnny obiekt gastronomiczno-noclegowy w centrum Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach nad Jeziorem Łebsko. Lokal pod względem budownictwa i wystroju jest integralną częścią muzeum, wzbogaconą o elegancję i dobre tradycyjne smaki.

Obiekt posiada około 100 przytulnych miejsc gastronomicznych, gdzie nasi goście z przyjemnością spędzają czas, a smakosze kuchni słowińskiej wyruszają na wyprawę odkrywczą.

W naszym menu można znaleźć takie przysmaki kaszubskiej i staropolskiej kuchni jak: świeże ryby z pobliskich jezior, pajda słowińskiego chleba ze swojskim smalcem, bigos kaszubski z wiśniami, zupa na gęsinie, żeberka pieczone w miodzie, pół kaczki w sosie wiśniowym, gulasz z kaszą gryczaną, domowe pierogi i pyzy w sosie grzybowym oraz swojskie ciasta.

Posiłki weselne dopasowujemy do potrzeb i gustów gości. Bufety wyglądają, pachną i smakują wyśmienice.

Tak, jak to bywało w XIX-wiecznej Karczmie, u nas też nie zabrakło zaplecza noclegowego. Dysponujemy przytulnymi pokojami 2,3,4-osobowymi, gdzie możemy jednocześnie przyjąć 19-24 osoby. Dla Pary Młodej pokój 2-osobowy jest zawsze bezpłatny.

W Karczmie jest smacznie i przyjemnie, a wszystko blisko Słowińskiego Parku Narodowego, jeziora, zieleniejących się łąk i plaży dla wtajemniczonych - czyli idealnych plenerów do ślubnych sesji fotograficznych.

Serdecznie zapraszamy do tego szczególnego miejsca z klimatem, skąd zabiorą Państwo piękne wspomnienia z każdej uroczystości.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3349

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię
Top