Karczma pod Sokołem

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4901/131521382673191100.jpg
Sokółka 16-100, woj. podlaskie
Ul. Grodzieńska 51
tel.: (85) 711 71 05
http://www.karczmapodsokolem.pl/
karczma@karczmapodsokolem.pl
Karczma pod Sokołem - Sokółka

Karczma pod Sokołem

Nasza sala bankietowa utrzymana jest w stylistyce szlacheckich dworów, dzięki czemu pomoże Państwu przenieść się w świat ponadczasowej elegancji. Kryształowe żyrandole, szlachetne materiały, ozdobne lustra oraz obrazy w bogato zdobionych ramach, wyczarują atmosferę sprzyjająca uroczystemu przyjęciu.
Każdą uroczystość przygotowujemy z taką samą należytą starannością. Dokładamy wszelkich starań aby każdy z Państwa gości odczuł komfort oraz satysfakcję podczas pobytu w naszych progach.

Naszym najważniejszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz bogate menu, dzięki czemu mamy pewność, że smak potraw przygotowywanych przez naszych kucharzy na długo pozostanie w pamięci Państwa gości, a nasza obsługa zapewni profesjonalną oprawę uroczystości i nada jej tym samym niezapomniany klimat.

Przedstawiamy Państwu ofertę bankietowo – konferencyjną w zakresie kompleksowej organizacji uroczystości. Proponujemy trzy sale, które mogą być przeznaczone na cele szkoleniowe, konferencyjne lub bankietowe. Sala bankietowa przystosowana jest do organizacji uroczystości do 180 osób, sala kominkowa przewidziana na 60 osób, oraz sala bilardowa na kameralne uroczystości do 35 osób.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 234

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.60 / 5
głosów: 5
Dodaj swoją opinię
Top