Karczma Cekierówka

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5139/150598675789395500.png
Kocmyrzów 32-010, woj. małopolskie
Kocmyrzów 262
tel.: 600 975 395
http://www.cekierowka.pl/
info@cekierowka.pl
Karczma Cekierówka - Kocmyrzów

W bliskości Krakowa stoi dom, kuszący swym kameralnym urokiem. Zaprasza on ciepłem naturalnego drewna i niepowtarzalnym charakterem krajobrazu. To "Cekierówka", karczma stworzona z dbałością o szczegóły, typową dla rodzinnych przedsięwzięć. To tu na stałe zagościły wspaniałe potrawy przyrządzane z produktów najlepszej jakości, niezapomniana zabawa, doskonała obsługa oraz bezinteresowna ludzka życzliwość. To miejsce, w którym zgodnie z Państwa życzeniem zorganizujemy rodzinne uroczystości (wesela, komunie, jubileusze), jak również spotkania o charakterze biznesowym.

W "Cekierówce" mamy do Państwa dyspozycji salę kominkową na parterze (dla 80 gości) oraz salę biesiadną na pierwszym piętrze (dla 120 gości); obydwie sale są klimatyzowane; jedna ze strefą dla osób palących. W sali kominkowej znajduje się przestronny parkiet wraz z miejscem dla orkiestry oraz kącik zabaw dla dzieci. Do dyspozycji naszych gości mamy ponadto ogród i parking na około 40 samochodów. Cały lokal objęty jest zasięgiem bezprzewodowego dostępu do Internetu Wi-Fi.

Wesele jest jedynym w swoim rodzaju dniem i absolutnie niepowtarzalnym. To wyjątkowe przeżycie dla Państwa Młodych oraz ich rodzin, dlatego dokładamy wszelkich starań, by przeżyli go Państwo tak, jak tego oczekujecie. Serdecznie zapraszamy na indywidualną konsultację do "Cekierówki", gdzie przy wyśmienitej kawie omówimy wszelkie subtelności weselnej imprezy.

Nasz lokal oferuje w standardzie:

- klimatyzowaną salę balową na dwóch piętrach dla 200 osób,
- bezpośrednie sąsiedztwo ogrodu,
- indywidualnie skomponowane menu,
- drewnianą scenę dla orkiestry,
- parking mieszący 40 samochodów,
- obsługę kelnerską i barmańską uroczystości,
- dla małych gości weselnych kącik zabaw,

Zapraszamy na spotkanie! Lokal można oglądać 7 dni w tygodniu od godziny 11:00 do godziny 23:00. Przed przyjazdem prosimy o telefoniczny kontakt (600 975 395) z osobą odpowiedzialną za organizację imprez w naszym lokalu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 275

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top