Kameralna Restauracja

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9194/154504427080222900.png
Warszawa 00-367, woj. mazowieckie
Mikołaja Kopernika 3 (róg ul. Przybosia)
tel.: 517 127 167
http://www.kameralnarestauracja.pl
kameralnarestauracja1@wp.pl
Kameralna Restauracja - Warszawa

Szukając miejsca na organizację wesela, zwykle zwracamy uwagę na kilka aspektów takich jak lokalizacja, wielkość i wystrój sal, ilość miejsca przeznaczonego do tańca oraz oczywiście menu. Restauracja Kameralna - czy spełni wszystkie stawiane sali weselnej wymagania? Przekonajmy się.

 

Wielkość i wystrój lokalu - restauracja ma imponującą wielkość aż 400 metrów kwadratowych. Oznacza to, że można w niej zorganizować wesele nawet dla dwustu gości przy zachowaniu komfortu każdego z nich. Wystarczy miejsca, aby każdy z nich wygodnie usiadł przy stole, nie brak także obszernego parkietu tanecznego.

Jednak tym, co zwraca uwagę, jest wystrój restauracji. Istnieje ona od okresu powojennego i na stałe wpisała się w historię Warszawy, a wyposażenie i dekoracje nawiązują do jej długoletniej tradycji. A jej gośćmi  

były najznamienitsze osobowości polskiej sceny artystycznej - Agnieszka Osiecka, Edward Stachura, Marek Hłasko, a nawet sam Roman Polański. Ich pamięć została w pięknych, czarno - białych fotografiach zdobiących ściany Restauracji po dziś.

Stylowy i gustowny wystrój sprawiają, że nawet najbardziej wymagający Państwo Młodzi będą czuli się tu komfortowo.

 

Menu w Restauracji - największą dumą szefa kuchni pracującego w Kameralnej są tradycyjne dania kuchni polskiej. Ale to nie znaczy, że oferta nie jest elastyczna. Można zamówić właściwie dowolne potrawy kuchni z całego świata - wybór należy oczywiście do Państwa Młodych. Jednego można być pewnym - jedzenie będzie smaczne i pięknie podane. Także obsługa lokalu zasługuje na słowo uznania - to zespół profesjonalnych kelnerów, którzy szybko, sprawnie i dyskretnie obsłużą każdego gościa, zadbają o porządek na stołach i pomogą wybrać najlepsze trunki do każdego dania.

 

Lokalizacja - restauracja Kameralna położona jest w samym sercu Warszawy, a więc dojazd do niej jest prosty i niekłopotliwy.

 

Elastyczna oferta - to jest to, czego oczekujemy od restauracji, w której planujemy zorganizować wesele. Wybór menu, dekoracji stołu i wnętrz oraz zabaw i gier weselnych - powinien zawsze należeć do Państwa Młodych. I takie możliwości zapewnia właśnie Restauracja Kameralna.

 

Wszystkie te czynniki sprawiają, że Restaurację Kameralną można z czystym sumieniem polecić każdej przyszłej Młodej Parze.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 26

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię
Top