Jacek Gąsiorowski

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2375/150650606675653200.png
Warszawa 01-065, woj. mazowieckie
Puławska
tel.: 501 953 723
http://slubnestudio.net
dzekidzi@gmail.com
Jacek Gąsiorowski - Warszawa

Nazywam się Jacek Gąsiorowski. Fotografuję już ponad 10 lat, poważną, fotograficzną przygodę rozpocząłem od analogowej fotografii artystycznej, która nauczyła mnie patrzeć, widzieć światło, gest i emocje. Dla mnie to najważniejsze atrybuty dobrych zdjęć, takich, na których tętni życie i widać emocje i uczucia sportretowanych osób. Ten sposób widzenia przenoszę do swojej fotografii ślubnej, gdzie Wy jesteście najważniejsi. Stawiam na kontakt, na brak barier, uśmiech, świetną relację podczas spotkania i podczas wykonywania zdjęć. Staram się zostać Waszym znajomym i przyjacielem, drugim świadkiem, zaufaną osobą, która ma dostęp do Waszych radości i stara się zredukować stres towarzyszący ślubnemu wydarzeniu.

Od strony prawnej otrzymacie odemnie pełną przejrzystość i wszystko na piśmie podczas prezentacji oferty oraz podpisywania Umowy. Będziecie wiedzieli, co otrzymujecie, jakie są moje obowiązki, jaki mam spełnić Wasze oczekiwania, jak powinniście mi w tym pomóc, co to są prawa autorskie, jak po latach obie strony mogą dysponować zdjęciami, tak abyście czuli się pewnie.

Posiadam profesjonalny sprzęt Canona z pełnoklatkową matrycą i profesjonalnymi obiektywami, które zapewniają bardzo plastyczny i świetnie techniczny materiał. Mój styl w obróbce to brak przesady w presetach, to koncentracja na kadrze, świetle i emocjach, bez nich żadna obróbka nie uratuje zdjęć. Pozostaną puste. Ja takich nie oferuję. Obróbkę można opanować, koncentracji i wrażliwego oka nie da się skopiować.

Moja oferta składa się z kilku indywidualnie skonstruowanych pakietów, w zależności od możliwości finansowych pary oraz ich realnych potrzeb. Dla pełniejszego objęcia zlecenia, zróżnicowania stylu kadrów, na specjalne zapotrzebowanie fotografuję również z parze z moją partnerką, utalentowaną fotografką.

Wszelkie szczegóły przekazuję drogą mailową lub na umówionym spotkaniu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1681

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.67 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię
Top