Hotelik Mawi

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6004/131521859972663200.jpg
Tworzyjanki 95-060, woj. łódzkie
Tworzyjanki 3
tel.: 468 742 508, 42 299 6827 lub 42 299 68 26
http://www.hotelik.mawi.com.pl/
info@vipslub.com
Hotelik Mawi - Tworzyjanki

Nasz Hotelik to urokliwe miejsce, mówią tak wszyscy, którzy nas odwiedzili. Nic więc dziwnego, że często właśnie u nas młode pary chcą przyjąć swoich weselnych gości. Wyśmienita i sprawdzona kuchnia, komfortowa sala, piękne, pełne przestrzeni i zieleni otoczenie.

Kiedy goście młodej pary zajadają się przysmakami przy stole, a przez okno widzą las, aż trudno im uwierzyć, że to tak blisko od Łodzi. Nasza sala weselna to świetny wybór, niezależnie od konwencji i charakteru przyjęcia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i z galerią zdjęć, która najlepiej pokazuje możliwości aranżacyjne wnętrza. Chcemy, żeby w tym wyjątkowym dniu nowożeńcy czuli się wyjątkowo, dlatego proponujemy indywidualnie zaplanowany wystrój wnętrza, który zależy od wybranej przez młodą parę stylistyki i kolorystyki dekoracji. Sala pomieści stu gości, którym zapewnia pełen komfort zabawy i wypoczynku.

Bez względu na to jaki rodzaj muzyki wybiorą dla swoich gości nowożeńcy, nasza sala taneczna sąsiadująca z jadalną daje możliwość świetnej zabawy, o którą przecież przede wszystkim chodzi w przyjęciu weselnym. Urokliwie otoczenie sali hoteliku Mawi pozwala złapać chwilę oddechu w pięknej i zielonej okolicy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2592

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top