Hotel Zimnik*** Hotel Zimnik Luksus Natury****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6080/150106078003813000.png
Lipowa 34-324, woj. śląskie
Lipowa 990
tel.: 33 860 15 92-94, 513 168 918
http://www.zimnik.com.pl
recepcja@zimnik.com.pl
Hotel Zimnik*** Hotel Zimnik Luksus Natury**** - Lipowa


Zapraszamy Państwa do oddalonego kilka kilometrów od Żywca oraz Szczyrku Hotelu  w Lipowej.
Hotel położony jest w samym centrum Beskidów. Piękno okolicy oraz niezwykła atmosfera naszych sal bankietowych, pozwalają spełnić marzenia o romantycznym weselu w górach.
To jednak tylko jeden z wielu powodów przemawiający za tym, aby ten wyjątkowy dzień spędzić w Dolinie Zimnika.

Dzień ślubu, to jeden z najważniejszych dni w życiu. Każda młoda para pragnie, aby ten dzień był wyjątkowy. Na wiele sposobów pomagamy sprawić, aby tak właśnie się stało. Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie bezpłatnie oferujemy konsultacje ślubne, pomagamy w wyborze właściwego menu, oferujemy profesjonalne reportaże ślubne, utrzymujemy kontakt z najlepszymi zespołami rozrywkowymi i dj-ami.
Dysponujemy przestronnym obiektem noclegowym z restauracją i salą balową z widokiem na góry. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że posiadamy obsługę na najwyższym poziomie. Nasza kadra to w większości ludzie młodzi, którzy doskonale wiedzą czego oczekuje i na jakie problemy organizacyjne natrafia młoda para. Każdą parę traktujemy indywidualnie, co oznacza ekskluzywne menu dostosowane do budżetu i oczekiwań Gości. Możemy wzbogacić przyjęcie dodatkowymi atrakcjami: pokazem pirotechnicznym, kuligiem z pochodniami, przygrywką kapeli góralskiej.

Sale Weselne

W naszym hotelu znajdziecie Państwo dwie sale weselne. Każda z nich ma swój unikalny charakter.

Restauracja Smaków to sala, do której możemy zaprosić około 120 osób. Posiada przeszklony ogród zimowy, który najczęściej jest wykorzystywany do zabaw tanecznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu goście nie uczestniczący w zabawach weselnych cały czas mają kontakt wzrokowy z bawiącymi się weselnikami.

Sala Bankietowa to sala, w której jednocześnie może bawić się około 250 osób. Posiada otwarty taras letni oraz balkony z widokiem na góry. Z uwagi na wielkość sali, istnieje możliwość podziału sali ścianą mobilną na dwie mniejsze, w stosunku 1/3 – 2/3.
W galerii zdjęć zaprezentujemy Państwu przykładowe ułożenie stołów weselnych z podziałem na ilość Gości. Szczegółowe informacje na temat ustawienia sal w ponad 10 różnych wariantach, zaprezentujemy Państwu podczas odwiedzin naszego obiektu.

Wszystkie sale weselne w naszym hotelu są wyposażone w niezbędne zaplecze techniczne oraz są w pełni klimatyzowane. Każda sala posiada niezależny system komunikacji oraz węzły sanitarne.

W każdej z sal gwarantujemy najwyższy poziom obsługi Państwa Gości.

Informacje Ogólne

Jeżeli chcieliby Państwo zorganizować przyjęcie weselne właśnie w naszym hotelu prosimy o jak najwcześniejszy kontakt i rezerwację sali. Podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki w wysokości 1000 zł jest potwierdzeniem rezerwacji terminu. Na dwa miesiące przed planowanym przyjęciem, kiedy już znane są Państwu bliższe informacje dotyczące przyjęcia, spotykamy się, aby ustalić menui dopracować wszystkie szczegóły. Pobierana jest wówczas 30 % zaliczka.

W myśl zasady, iż każdy nasz Gość to indywidualność, każde menu jest inne, ustalane według życzeń Gości oraz dostosowane do budżetu. W kwestiach kulinarnych nieocenioną radą i pomocą służy Szef Kuchni.

Zapewniamy każdy wybrany przez Państwa gatunek alkoholu w cenach detalicznych, a rozliczymy spożyty alkohol według zużycia. Dodatkowym atutem jest możliwość przygotowania bufetu alkoholi kolorowych z dodatkami. Jeśli alkohole nie są zamawiane w restauracji, należy je przywieźć nie wcześniej niż 24h przed przyjęciem wraz z paragonem lub fakturą potwierdzającą legalność alkoholu. Do każdej własnej skonsumowanej butelki doliczamy symbolicznie 5,00 zł korkowego (magazynowanie, schłodzenie, kieliszki, obsługa).
Ciasta, torty oraz ciasteczka drobne mogą Państwo wybrać z naszej bogatej oferty sprawdzonych cukierni lub zamówić we własnym zakresie - należy je wtedy dostarczyć nie wcześniej niż w dniu przyjęcia z potwierdzeniem przygotowania przez zakład cukierniczy.

Informacje dodatkowe

Hotel Zimnik dysponuje 115 regularnymi miejscami noclegowymi, w pokojach jedno osobowych, dwu osobowych, trzy osobowych oraz apartamentach. Wykorzystując dodatkowe miejsca noclegowe liczba ta wzrasta do ponad 150. Goście hotelowi mogą korzystać z wszystkich atrakcji hotelowej strefy wellness.

Ostateczną liczbę Gości weselnych oraz ewentualne zmiany należy podać na 7 dni przed przyjęciem.
W przypadku korzystania z miejsc noclegowych, liczbę rezerwacji oraz nazwiska Gości należy podać nie później niż 30 dni przed planowanym przyjęciem. Płatność za wszystkie świadczone usługi jest regulowana do 3 dni od przyjęcia, na podstawie przygotowanego rozliczenia.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3969

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top