Hotel Witek ****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4491/131521278086052300.jpg
Modlnica 32-085, woj. małopolskie
Handlowców 14
tel.: 12 662 35 00
http://www.hotelwitek.pl
hotel@hotelwitek.com.pl
Hotel Witek **** - Modlnica

Cena za salę obejmuje:

 • *przygotowanie i ustawienie Sali
 • * podstawową dekorację stołów (obrusy, kompozycje serwet, świeże kwiaty)
 • * podstawową dekorację sufitu tkaninami
 • * obsługę kelnerską (całonocna)
 • * obsługę szatni i czystości sanitariatów
 • * bezpłatny parking dla Gości
 • * sejf do dyspozycji
 • * Apartament dla nowożeńców
 • * Kolację na I-szą rocznicę ślubu
 • * Prezent od właściciela
 • * 1 kelner na 25 osób co gwarantuje bardzo sprawną obsługę !!! (bardzo dużą wagę przywiązujemy do tego, aby na serwowane dania gorące goście nie musieli czekać dłużej niż jest to konieczne) . Obiad wydawany jest w maximum godzinę.

Sala Bankietowa

Wyjątkowa sala – na naprawdę wyjątkowe wesela. Piękny wystrój wnętrza, doskonała akustyka oraz możliwość powiększenia przestrzeni dzięki demontowanej ściance. Wesela od 130 do ponad 270 osób.

Pięknie zaaranżowana sala o dużej powierzchni, utrzymana w ciepłej, jasnej kolorystyce. 400 m2 pozwala zorganizować wytworne wesele dla 130 Gości, a jeśli marzycie o dużym weselu – nic prostszego: wystarczy złożyć ścianę, a cały hol jest do Waszej dyspozycji; czy to z przeznaczeniem na parkiet taneczny, miejsce chwilowego odpoczynku dla Gości i przestrzeń na zjawiskowy stół bufetowy z fontanną czekolady...

Restauracja Werona

Włoski styl. Duża sala o bardzo przyjemnej aranżacji wnętrza, delikatnej i jasnej kolorystyce. Kolumny, duże lustra i płaskorzeźby przenoszą nas do gorącej Italii... Wesela od 85 do 100 osób.

Witkowa Chata

Niezapomniany klimat... Chata zbudowana z drewnianych bali zlokalizowana w zacisznych ogrodach hotelu. Alternatywna propozycja w stosunku do klasycznych sal balowych. Wesela od 90 do 120 osób.
Niezwykły klimat, niezwykłe miejsce. Drewniana Chata położona w zacisznym ogrodzie hotelu, otoczona jest uroczą, małą architekturą ławeczek, alejek i wysp zieleni... Wokół pola, lasy i łąki, a tuż przy Chacie stawik ze złotymi rybkami... Jakie jest Twoje życzenie? :)
Zdecydowanie jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na terenie Krakowa i okolic.

Sala Kominkowa

Kameralne miejsce; ciepło zaaranżowana sala z prawdziwym kominkiem, połączona z Drink Barem, co stwarza dodatkowe możliwości uatrakcyjnienia uroczystości. Wesela od 40 do 50 osób.
Sala Kominkowa posiada bezpośrednie wyjście na tereny zielone przylegające do Hotelu połączone z ogródkiem letnim. Sala jest połączona z Drink Barem, gdzie znajduje się parkiet taneczny.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 336

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top