Hotel Vivaldi***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5083/150909003476759900.jpg
Karpacz 58-540, woj. dolnośląskie
Olimpijska 4
tel.: 75 761 99 33
http://www.vivaldi.pl/karpacz
karpacz@vivaldi.pl
Hotel Vivaldi*** - Karpacz

Szczególnie ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka jest ŚLUB. Chcąc uświetnić ten dzień szukacie Państwo właściwego miejsca na jego realizację. Wiecie, że ma być wyjątkowy, elegancki, pełen uroku oraz niebanalny czyli taki, który na długo pozostanie w pamięci. Mając na względzie tę szczególną chwilę proponujemy Państwu wyjątkowe wesele w górach oraz organizację przyjęcia weselnego w pełnej uroku Restauracji "Cztery Pory Roku" naszego Hotelu VIVALDI w Karpaczu.

Kierując się maksymą, że „górskie krajobrazy ułatwiają kontemplację i pomagają snuć wspaniałe plany na przyszłość” mają Państwo możliwość się o tym przekonać w miejscu wyjątkowo urokliwym, jakim jest nasz hotel. W naszych pokojach hotelowych jesteśmy w stanie zapewnić Gościom wypoczynek, a Szef Kuchni naszego hotelu jest do Państwa dyspozycji.

Ponieważ szalenie ważne w życiu każdego z nas jest gdzie i co jemy, w naszej restauracji przykładamy dużą wagę do właściwego doboru składników i produktów, bazując przede wszystkim na świeżych naturalnych dodatkach do potraw, które są odpowiednio dobrane i podane, co sprawia iż zawsze satysfakcjonują podniebienia odwiedzających nas gości.

Bogactwo doznań smakowych łączy się tu z doznaniami estetycznymi i pozostawia miłe wrażenia.

Wszelkie zapytania i informacje prosimy kierować do działu Rezerwacji a my udzielimy i przygotujemy menu zgodnie z Państwa życzeniem i zamówieniem.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 347

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top