Hotel "U Pietrzaków" ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4437/151748389608567700.jpg
Zielonka 05-220, woj. mazowieckie
Lipowa 20
tel.: 22 799 77 71
http://www.upietrzakow.pl/
marketing@upietrzakow.pl
Hotel

Hotel "U Pietrzaków" ***

Wiedza i doświadczenie naszych pracowników gwarantują realizację usług na najwyższym poziomie. Hotel "U Pietrzaków" to niepowtarzalne atmosfera miejsca, unikalne wnętrza sal (restauracyjna, bankietowa i klubowa), to tradycja połączona z prestiżem, które sprawią, iż Wy i Wasi goście poczujecie się wyjątkowo. Hotel "U Pietrzaków" to najlepszy pomysł na Wasze przyjęcie weselne !!!

Z wielką przyjemnością zorganizujemy przyjęcie o jakim Państwo marzycie, według scenariusza opartego na tradycji, bądź według Państwa pomysłu. Oferujemy również pomoc przy wyborze oprawy muzycznej, programu artystycznego, transportu czy dekoracji kwiatowej. Nasza propozycja zawiera bogaty wybór menu w różnych wariantach cenowych. Wybierz jeden z naszych pakietów.
Już teraz zarezerwuj termin a my sprawimy, że te najważniejsze chwile w życiu pozostaną niezapomniane nie tylko przez Was ale i Waszych gości !!!

Oferujemy pełną obsługę kucharsko-kelnerską wszelkiego typy przyjęć. Organizujemy zarówno małe, kameralne przyjęcia jak i spotkania dla kilkuset osób. Prócz usług gastronomicznych świadczonych w obiekcie świadczymy również usługi cateringowe. Zapewniamy obsługę zarówno klientom biznesowym jak również prywatnym.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 228

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top