Hotel Szrenicowy Dwór***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5080/131521582941247900.jpg
Szklarska Poręba 58-580, woj. dolnośląskie
Wzgórze Paderewskiego 12
tel.: 75 717 34 61
http://www.hotelszrenicowydwor.pl/
recepcja@hotelszrenicowydwor.pl
Hotel Szrenicowy Dwór*** - Szklarska Poręba

Hotel Szrenicowy Dwór*** jest niewątpliwie idealnym miejscem na zorganizowanie przyjęcia weselnego, które pozostanie na długo w Państwa pamięci. Eleganckie wnętrza oraz zielone otoczenie hotelu ze starym drzewostanem i panoramą gór zapewniają komfort gwarantując nadzwyczajną atmosferę, a także stanowią niebanalne tło do zdjęć.

W stylowej restauracji organizowane są przyjęcia do 80 osób. Barwne kompozycje kwiatowe oraz światło świec nadają przyjęciu niepowtarzalny klimat i nastrój, a profesjonalnie przygotowany personel dba o zadowolenie Gości. Wykwintne menu naszej restauracji w wraz z jej starannie zaprojektowanym wystrojem sprawią, iż każdy odnajdzie tu swój ulubiony smak oraz niepowtarzalną atmosferę.

Młodą Parę powitamy po staropolsku chlebem i solą, natomiast Gości weselnych lampką szampana. Na specjalne życzenie istnieje możliwość zorganizowania romantycznej przejażdżki bryczką, a w sezonie zimowym ozdobionymi w pochodnie saniami.
Dla Nowożeńców w prezencie ślubnym oferujemy luksusowy apartament ze śniadaniem i butelką szampana!

Mogą Państwo skorzystać z naszej pełnej oferty usług lub też wybrać tylko te, przy których okaże się niezbędna nasza profesjonalna pomoc. Naszym zadaniem i celem jest spełniać Państwa marzenia!
 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 295

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top