Hotel ***Stacja nad Kwisą

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5795/131521796304285100.jpg
Gryfów Śląski 59-620, woj. dolnośląskie
Kolejowa 31
tel.: 75 713 70 29
http://www.stacjanadkwisa.pl
hotelgryfow@stacjanadkwisa.pl
Hotel ***Stacja nad Kwisą - Gryfów Śląski

Hotel ***„Stacja nad Kwisą” jest jednym z obiektów noclegowych naszej mini sieci Dobre Miejsca. Położony wśród widoków Gór Izerskich, na Wzniesieniach Radonowskich sprzyja propagowaniu turystyki aktywnej, która jest główną ideą właścicieli.

W hotelu można liczyć nie tylko na relaksujący wypoczynek w eleganckich wnętrzach, czy zabiegi SPA. Oferta przewiduje spływy kajakowe, wycieczki piesze, rowerowe bądź samochodowe po atrakcjach regionu. W okolicach można również wybrać się na wycieczkę quadami, wziąć udział w spływie pontonowym  lub przejechać się dorożką.

Hotel *** „Stacja nad Kwisą” to idealne miejsce do organizacji różnotematycznych imprez w gronie rodziny i przyjaciół. Z przyjemnością pomożemy Państwu przy organizacji urodzin, chrzcin, komunii i rocznic. Zorganizujemy również niezapomniane wieczory panieńskie i kawalerskie z wieloma atrakcjami. W ramach współpracy udostępniamy salę balową / restauracyjną mieszczącą do 80 osób, w zależności od kształtu i układu stołów, katering oraz bogatą ofertę atrakcji. 

Hotel dysponuje 27-oma pokojami z łazienką oraz internetem, każdy gustownie zaprojektowany, tak aby goście z ochotą wracali do nich po przyjemnie spędzonym dniu.  Łącznie w 1-, 2- i 3- osobowych pokojach gościć możemy 50 osób.

Zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 356

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top