Hotel Sporting

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4949/150892946374048100.png
Międzyzdroje 72-500, woj. zachodniopomorskie
Promenada Gwiazd 6
tel.: 91 328 05 03
http://sporting-miedzyzdroje.pl/
recepcja@sporting-miedzyzdroje.pl
Hotel Sporting - Międzyzdroje

Same mury nie miałyby tyle do opowiedzenia, gdyby nie życie, które je wypełnia. Usytuowana w dzielnicy nadmorskiej w odległości 100 metrów od plaży to piękna Kamienica wybudowana w 1928 roku. Początkowo służyła jako rezydencja letnia, żeby w latach 60-tych przeobrazić się w noclegownię.
Od tego czasu w praktyce zapomniana.
W 1993 roku, kiedy to w stanie bardzo nieurodziwym odkryta przez biegacza i Olimpijczyka, Kamienica odzyskała życie:

„Moje oczy skierowane były na południe – w stronę zieleni, lasu i osamotnionych ścieżek. Wzrok mojej żony natomiast – na północ. Zauroczona była przestrzenią plaż i swobodą morskiej wody. Wtedy wiedziałem, że to jest nasze miejsce na Ziemi. I takie, którym warto dzielić się z innymi”
Sporting Kamienica rozpoczęła swoją działalność wraz z dniem 18 grudnia 1994 roku, a jej założycielem był Bogusław Mamiński – vice mistrz świata Helsinki ’83 i vice mistrz Europy Ateny ’82. Wielokrotny mistrz Polski na dystansie 3000 m z przeszkodami, dwukrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich.

Całą resztą natomiast, zajęła się już kobieta
I jego żona – Beata Mamińska.

Zakres działalności firmy Sporting to szeroko pojęte usługi hotelowo - turystyczne. Oddajemy do dyspozycji Gościom obiekt SPORTING KAMIENICA usytuowany w dzielnicy nadmorskiej, który znajduje się w samym sercu promenady tuż przy malowniczej Alei Gwiazd. Obiekt posiada wyjątkową lokalizację w centralnej części Promenady Gwiazd w odległości 50 m od morza, przytulne i pełne ciepła wnętrza oraz miłą, profesjonalną obsługę.

Zajmujemy się organizają wykwintnych spotkań, kameralnych przyjęć weselnych, wieczorków tanecznych, spotkań rocznicowych oraz bankietów. Znajdująca się tu restauracja oferuje szeroki wybór znakomitych dań kuchni staropolskiej i wegetariańskiej, które dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 436

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top