Hotel Restauracja "Dwór Szczepańskich"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6106/150055082002310000.png
Orzesze 43-188, woj. śląskie
Centralna 22 A
tel.: 32 221 55 62
http://www.dworszczepanskich.pl
recepcja@dworszczepanskich.pl
Hotel Restauracja

Chcielibyśmy razem z Państwem dzielić radość wszystkich wyjątkowych chwil. Potrafimy miło i profesjonalnie zorganizować każde przyjęcie weselne, dostosowując się do Państwa życzeń i sugestii. Fachowa obsługa zadba o dobrą atmosferę i zaspokoi gusta każdego z Państwa gości. Przygotujemy przyjęcie, którego niezapomniana atmosfera i ciepło będą mile wspominane przez Państwa i wszystkich gości jeszcze po wielu, wielu latach...

Dwór Szczepańskich dysponuje dużą salą restauracyjną na 100 osób oraz dwiema na 30 osób. Umożliwia to organizację przyjęcia jednorazowo dla około 130 osób. Przestronne i pięknie udekorowane wnętrza zapewniają komfort i możliwości wykazania się zdolnościami tanecznymi na parkiecie, na którym dla nikogo nie zabraknie miejsca.

Nieopodal hotelu znajduje się zabytkowy kościół w którym możną wziąć ślub w niepowtarzalnym stylu.

W trakcie zabawy można odpocząć w parku krajobrazowym z licznymi alejkami spacerowymi. Uroku okolicy dodają również wkomponowane w krajobraz stawy z kaskadami wodnymi.
Dla znużonych całonocną zabawą gości oferujemy również specjalną ofertę cenową za nocleg w komfortowo wyposażonych pokojach.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 202

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top