Hotel Remes Sport & Spa ****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5037/131521433891176500.jpg
Opalenica 64-330, woj. wielkopolskie
Parkowa 48
tel.: 502 596 907
http://www.hotelremes.pl/
info@hotelremes.pl
Hotel Remes Sport & Spa **** - Opalenica

Jest takie miejsce w Wielkopolsce, gdzie spokój natury budzi chęć życia, gdzie energia sportu przynosi odprężenie, a dzieła sztuki dają prawdziwe ukojenie.
Położony z dala od zgiełku wielkiego miasta, Hotel Remes Sport & Spa**** zaprasza do swych wnętrz. O unikatowym charakterze hotelu świadczy niezwykłe połączenie starej cegły z budynków folwarcznych z regionu wielkopolski z początków XVI wieku, strzechy nawiązującej do starych i ekologicznych tradycji budowlanych ze współczesną wizją artystyczną objawioną w formach ze szkła i metalu. Wnętrza urządzone ze smakiem, wypełnione dziełami sztuki znanych wrocławskich artystów zainspirowanych twórczością Igora Mitoraja, przeniosą Cię, w inną rzeczywistość. Wystarczy, że przyjmiesz zaproszenie...

Hotel Remes Sport & Spa**** to 147 miejsc w 58 komfortowo wyposażonych pokojach. To także kompleks 20 profesjonalnych boisk sportowych, które wraz z nowocześnie wyposażonym centrum konferencyjnym oraz Spa stanowią idealne miejsce do zorganizowania szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych dla firm, a także obozów sportowych oraz pobytów indywidualnych czy rodzinnych.
Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym hotelu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 204

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top