Hotel Olecki***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5156/150591402748358900.png
Oświęcim 32-600, woj. małopolskie
Stanisławy Leszczyńskiej 12
tel.: 33 847 50 00 lub 509 427 338
http://hotelolecki.pl/
oswiecim@hotelolecki.pl
Hotel Olecki*** - Oświęcim

Jeśli mają Państwo ochotę skosztować bardzo dobrej kuchni, świętować z przyjaciółmi, czy po prostu miło spędzić wieczór cieszymy się, mogąc powitać Państwa w Restauracji Hotelu Olecki. W przytulnej sali restauracyjnej znajdującej się w podziemiach hotelu nasi Goście mogą poznać smak wyśmienitych dań kuchni zarówno polskiej jak i europejskiej.

Szef kuchni zaprasza na specjały ? la carte lub przygotowanie na specjalne życzenie posiłki dla grup zorganizowanych. Po dniu spędzonym na zwiedzaniu zachęcamy Państwa do zrelaksowania się przy orzeźwiającym drinku w hotelowym barze, zaś w lecie do skosztowania zimnych napojów w cieniu ogródka piwnego. W Restauracji "Olecki" znajdzie miejsce przy stolikach od 60 do 100 osób. Organizujemy różne imprezy okolicznościowe, przyjęcia, bankiety oraz wesela.

Gastronomia jest ważną częścią hotelu, więc staramy się jak najlepiej zaspokoić Państwa potrzeby i uczynić każdy pobyt wyjątkowym.
Zachęcamy do dokonania wcześniejszej rezerwacji.

Gwarantujemy Państwu udaną i huczną zabawę do białego rana. Zapewniamy wspaniałą atmosferę oraz niezwykły nastrój, dzięki czemu zarówno Nowożeńcy jak i wszyscy goście będą w pełni usatysfakcjonowani. Oferujemy salę restauracyjną mieszczącą 70 osób . Przyjęcia weselne do 50 osób są w pełni organizowane przez Szefa naszej kuchni oraz profesionalnego zespołu. Dla większej ilości osób możliwe jest zorganizowanie cateringu.

Proszę pozwolić nam zaskoczyć Państwa perfekcyjną organizacją wesela i wszelkimi przygotowaniami do tego wyjątkowego dnia!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 356

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top