Hotel Nadmorski****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4956/150892828409656400.png
Gdynia 81-409, woj. pomorskie
Ejsmonda 2
tel.: 58 667 77 77
http://www.nadmorski.pl/
hotel@nadmorski.pl
Hotel Nadmorski**** - Gdynia

Hotel Nadmorski usytuowany jest nad morzem (Zatoką Gdańską), tuż obok plaży i Bulwaru Nadmorskiego - dwukilometrowej trasy spacerowej i rowerowej biegnącej wzdłuż morza.

Organizuowane są tu konferencje, imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, bankiety, studniówki, czy bale. Do dyspozycji organizatorów oddajemy klimatyzowane, interesująco zaaranżowane bary, restauracje i sale bankietowe: Morskie Oko, Strefa Kuchnie Świata, Lobby Bar oraz Klub Venecja. Charakter i klimat tych miejsc pozwala na realizację różnych pomysłów i konwencji zdarzeń, zaplanowanych przez organizatora.

Morskie Oko

W miejscu tym serwujemy znakomite i oryginalne dania kuchni polskiej i europejskiej oraz wina z najlepszych winnic całego świata. Sala bankietowa Morskie Oko dostępna jest tylko na imprezy specjalne dla grup zorganizowanych po wcześniejszej rezerwacji. Menu ustalane jest po wcześniejszej konsultacji z szefem kuchni.

Strefa Kuchnie Świata

Strefa Kuchnie Świata to raj dla smakoszy dań z całego świata, owoców morza oraz dobrego wina.

Lobby Bar

Szeroki wybór kaw i herbat, smakowite drinki z różnych stron świata. Miejsce to charakteryzuje miła klubowa atmosfera, niebanalny widok na morze oraz otaczający park.

Klub Wenecja

Panuje tutaj niepowtarzalna atmosfera, scenografia i wystrój XVII-wiecznej piwnicy weneckiej. Żywa muzyka, autorskie programy artystyczne, dancingi, dyskoteki, drinki przygotowywane są przez najlepszych barmanów Wybrzeża.

Dział Gastronomii przygotowany jest w taki sposób, by sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom i gustom. Proponujemy oryginalne, urozmaicone menu, mogące zaspokoić każdy apetyt. Lista dań może zostać dobrana indywidualnie, w zależności od życzeń oraz sugestii organizatora. Wybór menu obejmuje tradycyjną kuchnię domową i regionalną, jak również dania wykwintnej kuchni pochodzącej z różnych stron świata.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 377

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top