Hotel Mościcki ****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4474/131521274463971400.jpg
Spała 97-215, woj. łódzkie
Nadpiliczna 2
tel.: 44 726 41 00
http://www.hotelmoscicki.pl
recepcja@hotelmoscicki.pl
Hotel Mościcki **** - Spała

Hotel Mościcki ****

Spała to idealne miejsce aby powiedzieć sakramentalne TAK. Małżeństwa tutaj zawierane są szczęśliwe i długowieczne.
Ceremonii zaślubin może towarzyszyć muzyka organowa w Bazylice w Poświętnem, ludowe zaśpiewy zespołu regionalnego - każda, muzyczna opcja jest możliwa.

Po ceremonii zaślubin zapraszamy na wesele do hotelu MOŚCICKI Resort&SPA, które z całą pewnością będzie weselem niezapomnianym. Zorganizujemy je w sposób tradycyjny, przy dźwiękach kameralnego zespołu lub przy hucznej dyskotece z karaoke, w klimacie rosyjskim, francuskim, hiszpańskim... lub „raz na ludowo”. Na nowożeńców oczekuje apartament z tarasem, na który cień rzucają stare, spalskie dęby.
Następnego dnia po weselu ugościmy gości wystawnym śniadaniem (w cenie zakwaterowania) z bąbelkami wina musującego oraz poczęstunkiem, zwanym „poprawiny” na przepięknym i romantycznym Tarasie Japońskim zlokalizowanym na dachu hotelu (opcja dodatkowo płatna).

Hotel Mościcki**** Resort & Conference w Spale oferuje swoim Gościom profesjonalną obsługę, noclegi w 56 przestronnych pokojach, sale konferencyjne, specjalistyczne zabiegi w Centrum Odnowy Biologicznej oraz doskonałą regionalną kuchnię. To tylko część atrakcji, które czekają na Ciebie w naszych progach.

Nasi Goście mogą również skorzystać z zakwaterowania w Dworze Carskim, zabytkowym obiekcie butikowym – urządzonym ze szczególną dbałością o wystrój, położonym zaledwie 50 m od Hotelu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 253

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top