Hotel MDM

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6288/131521947872038500.jpg
Warszawa 00-647, woj. mazowieckie
Plac Konstytucji 1
tel.: +48 22 33 91 600
http://www.hotelmdm.com.pl
hotel.mdm@syrena.com.pl
Hotel MDM - Warszawa

Hotel MDM to idealne miejsce na spotkanie – zarówno o charakterze biznesowym jak i towarzyskim. Oddajemy do Państwa dyspozycji 3 w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne o różnej wielkości, w tym niezwykłą Salę Pod Kandelabrami. Dzięki wysokiemu sufitowi i inspirującemu wykończeniu pomieszczenie jest także doskonałe na imprezy weselne i zjazdy rodzinne. Nasz hotel jest więc idealnym miejscem na każdą okazję.

Twój ślub to odzwierciedlenie tego kim jesteś – czy jesteś zwolennikiem klasyki i tradycji, czy rozwiązań nowoczesnych i niekonwencjonalnych, a może kreatywnych i odważnych. Twoje przyjęcie weselne daje Ci szansę na urzeczywistnienie swojej wizji i bylibyśmy zaszczyceni mogąc ją z Tobą współtworzyć. Nasza wspaniała Sala Pod Kandelabrami pomieści do 130 Twoich bliskich, którzy przybędą świętować na Twoim przyjęciu weselnym.

Z przyjemnością służymy pomocą przy zaplanowaniu wszelkich szczegółów Twojego przyjęcia weselnego (od aranżacji kwiatów po muzykę i balony). Do dyzpozycji mamy wyśmienitą kuchnię, gdzie szef kuchni przyrządza niepowtarzaklme specjały jaki i tradycyjne dania. Nasze menu zawiera takie specjalne dodatki jak tradycyjny chleb z solą czy lampka musującego wina. Naszym celem jest zapewnienie wszystkiego aby Państwo mogli swój czas spędzić przyjemnie i bezstresowo. Najważniejszym elementem Twojego wesela jest spędzenie czasu robiąc to co jest naprawdę istotne: czerpanie radości z towarzystwa Twojej rodziny, przyjaciół i Twojego nowego życiowego partnera.

Chcąc uzyskać więcej informacji lub w celu dokonania rezerwacji prosimy kontaktować się na numer +48 (0) 22 339 1651 lub mailowo na adres bankiety@syrena.com.pl.

Jeżeli chcą się Państwo zapoznać z dostępnymi weselnymi menu prosimy kliknąć w Ofertę Weselną. Prosimy zwrócić uwagę, że oferujemy też menu na przyjęcia, które mają się kończyć nieco wcześniej niż to zazwyczaj bywa. Młoda para dostaje do swojej dyspozycji hotelowy apartament na noc poślubną bez żadnych dodatkowych opłat. Prosimy dzwonić i pytać o inne dodatki i prezenty.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 348

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top