Hotel Maria

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5880/150340774579272200.png
Strzelin 57-100, woj. dolnośląskie
Wzgórze Parkowe
tel.: 48 71 392 15 90
http://www.hotel-maria.pl
recepcja@hotel-maria.pl
Hotel Maria - Strzelin

Restauracja Hotelu Maria jest od lat cenionym miejscem kameralnych spotkań, znanym ze znakomitej kuchni. Zapraszamy na wyśmienity lunch w przerwie w pracy, wykwintny obiad z rodziną lub romantyczny wieczór na tarasach przy lampce wina. Jadłospis zawiera wiele zarówno tradycyjnych jak również typowo europejskich dań.

Szef kuchni szczególnie poleca - kotlet a'la Maria, maczankę firmową (schab w sosie myśliwskim z grzankami), kotlet Pani Walewska, naleśniki a'la Maria. Wielu "zwolenników" ma firmowa szarlotka z bitą śmietaną, a także banany w sosie rumowym chętnie spożywane jako dodatek do kawy.

W ciągu ostatnich siedemnastu lat, w Hotelu Maria zorganizowanych zostało prawie 200 wspaniałych i niezapomnianych uroczytości weselnych. Każde wesele było inne i specyficzne. Do każdego wesela podchodzimy z entuzjazmem i każdą taką uroczystość traktujemy jak szczególne wyzwanie, starając się zaspokoić wszelkie wymagania Państwa Młodych oraz Gości weselnych.

W hotelu znajdują się dwie, połączone ze sobą sale bankietowe, z których cztery wyjścia wychodzą wprost do parku lub na tarasy hotelowe. Układ sal pozwala na organizację wesela do 150 osób, a w sezonie letnim, przy wykorzystaniu tarasów nawet do 200 osób.

Szczególnie warte polecenia są również wina serwowane w restauracji. Kierownik sali posiada olbrzymią wiedzę z zakresu winiarstwa i chętnie służy fachowym doradztwem.

Restauracja hotelu Maria specjalizuje się w organizacji:

- wesel
- bankietów
- imprez firmowych
- urodzin
- imienin
- komunii
- romantycznych kolacji dla par przy świecach

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 304

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top